Olc Business Umang Uberoi

Wrocław

Opinie o Olc Business Umang Uberoi

zadowolony

A ja chodze i nie narzekam: 1.zajecia w malych grupach 2 osoby zamiast 15 2.elastyczny czas zajec 3.można o wszystkim pogadać lektor naprawdę ok 4.elastyczne terminy platnosci-raty ale jesli dla kogos jest problemem że płaci gotówka zamiast przelewem to będzie zawsze szukał dziury w dupie:)

MAGDA

Konta OLC są zablokowane przez komornika ze względu na BRAK ALIMENTACJI Pana Umaanga Uberoi wobec jego licznych dzieci, kwoty z konta będą przejmowane przez egzekucje komorniczą .

Jola

zgadzam się z przedmówczynią, pan Umang nie powinien prowadzić zajęć z kursantami, nie potrafi się przygotować do zajęć a już na pewno nie zna się na nauczaniu. Znajomość języka nie jest gwarancją bycia nativem - czego świetnym przykładem jest ten pan.

ollawrocek32

Właściciel firmy i zarówno lektor to jedno wiekie nieporozumienie-nie umie przekazać wiedzy lekceważy klienta i nie wystawia faktur-OSZUST!!!

Zostaw opinię o Olc Business Umang Uberoi - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olc Business Umang Uberoi