Długi Język Centrum Języków Obcych Sosnowski Jacek

Opinie o Długi Język Centrum Języków Obcych Sosnowski Jacek

marika

Nie polecam pracy w tej szkole, od kilkunastu miesięcy mają poważne problemy finansowe, nie płacą terminowo, opóźnienia sięgają 2 miesięcy! Nie oferują żadnych szkoleń, nie dbają o rozwój zawodowy swoich lektorów.

Patryk

Z nam tę firmę od strony klienta. Chodziłem na kurs najpierw indywidualny żeby się podszkolić, a potem Buisness English - wiadomo żeby w tej kwestii troche być obytym. Kursy spełniły moje oczekiwania. Były intensywne, ale nieprzeladowane i lektorzy dbali o własciwa atmosferę.

Zostaw opinię o Długi Język Centrum Języków Obcych Sosnowski Jacek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Długi Język Centrum Języków Obcych Sosnowski Jacek