Porto Alegre Szkoła Języków Obcych

Opinie o Porto Alegre Szkoła Języków Obcych

anonymous

do dziś chwaliłam tę szkołę, bo widziałam jak zadowolona jest moja siostra. Niestety moja opinia o porto alegre od tej chwili jest negatywna. zupełnie brak profesjonalnego podejścia do uczniów. Siostra zapłaciła im za kurs już w czerwcu. Nikt jej nie powiadomił, że kursu nie będzie, mimo że mieli wszystkie jej namiary. miałyśmy pojechać na super wakacje w super cenie. Przez hiszpański nie pojechałyśmy obydwie, siostra przyszła do szkoły zapytać, co której godz, ustalili godz kursu. Akurat mogła się dostosować, Dopiero wtedy się dowiedziała, że kursu wcale nie będzie, Kursuu, który ma się odbyć za parę dni. ŻENADA!!! wystarczyło odpowiednio wcześnie powiadomić. Ona nic nie mówi, ale widzę, że jej przykro. czuje się oszukana. Podporządkowała wszystko temu kursowi, z paru rzeczy zrezygnowała, bo twierdzila że warto Nie wiem czy do porto alegre wóci. ja mam nadzieję, że nie!. Ona czuje do tej szkoły sentyment ale chyba coś w niej pękło, nikt nie lubi być lekceważony.Tyle szkół w Krakowie, Ja ze swojej strony odradzam i będę odradzać każdemu tę., Kasę wziąć to ok. zapłaciłeś = już nas nie interesujesz. Jak można do ostatniego dnia nie powiadomić, że kursu, za który już skasowali nie zamierzają w ogóle uruchomić. WSTYD !!!

Lektor

Profesjonalne podejście do kadry pracowniczej jak i uczniów. Atmosfera sprzyjająca rozwojowi - Gorąco polecam !

Zostaw opinię o Porto Alegre Szkoła Języków Obcych - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Porto Alegre Szkoła Języków Obcych