Kraków

Opinie o Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja Wydział Leśny Zakład Zoologii Leśnej i Łowiectwa

Halinka

Praca na UR sumie ok, zarobki kiepskie w porównaniu z innymi krakowskimi uczelniami, ale ludzie w większości sympatyczni... poza kierowniczką kadr, która wszystkim uprzykrza życie, a do tego nie zna przepisów ze swojej dziedziny. Jeśli lubisz, jak kadrowa zarządza twoją karierą to UR jest miejscem dla Ciebie.

Masz informacje z pierwszej ręki o firmie Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja Wydział Leśny Zakład Zoologii Leśnej i Łowiectwa ? Czekamy na nowe opinie!

Zostaw opinię o Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja Wydział Leśny Zakład Zoologii Leśnej i Łowiectwa - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja Wydział Leśny Zakład Zoologii Leśnej i Łowiectwa