STALKOR - NYSA

Nysa

Opinie o STALKOR - NYSA

kiszka

czy warunki pracy dla spawaczy może się już poprawiły?

To co koledzy piszą to szczera prawda [usunięte przez moderatora] właściciel firmy Stalkor to [usunięte przez moderatora]i najlepszy w swoim fachu kłamca!!!! Pracowałem u niego kilka miesięcy a teraz się ukrywa bo oczywiście nie wypłacił mi wynagrodzenia i kogo znam kto u niego pracował jeździ za pieniędzmi tak jak ja. A przeczytajcie jego wypowiedź to od razu stwierdzicie że to [usunięte przez moderatora] cham trzymajcie się z daleka od firmy Stalkor pozdrawiam spawaczy

opolscy spawacze

spróbuj popracować u pana [usunięte przez moderatora] a się przekonasz e wszystko co o nim piszą to prawda... to co obiecuje to owszem dostaniesz ale w sumie za 3 miesiące pracy, a jak dzwonisz to tel. milczy. Nie polecam

moj telefon jest czynny zawsze a w dniu wyplaty nikt nie dzwoni tylko przyjezdza po hajc , czyli jakies 4 tys na reke albo wiecej. Lecz trafi sie czasem jakis pseudo spawacz [usunięte przez moderatora] ktory albo cos zgubi albo zepsuje.. [usunięte przez moderatora]

oszukany spawacz

Witam, jeżeli jesteś zainteresowany bezpłatną, ciężką, stresową pracą to zadzwoń.[usunięte przez moderatora]nie wypłaca wynagrodzenia, a jego telefon jest głuchy w dniu wypłaty. Ostrzegam: nic nie zarobisz, tylko stracisz.

Zostaw opinię o STALKOR - NYSA - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STALKOR - NYSA