Auto-West S.C. M.R.Pastryk

Włodawa

Opinie o Auto-West S.C. M.R.Pastryk

Były

Witam. Pracowałem tam parę lat temu był ogromny problem z poborami mimo iż właściciel na każdym kroku chwalił się że ma mnóstwo pieniędzy na koncie, jak to bogaty sknera. Podejrzewam że teraz niewiele się zmieniło tacy na lepsze się nie zmieniają.

normlny

hrtownia super ale sprzedawca piatek to złodiej kradnie czesci i sprzedaje razem ze swoja konkubina

Wiesz jak się pracuje w firmie Auto-West S.C. M.R.Pastryk i czy szef przyjmuje do pracy studentów? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Auto-West S.C. M.R.Pastryk - Włodawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-West S.C. M.R.Pastryk