Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Strobos Mateusz Krzyżoś w Trzebinia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Strobos Mateusz Krzyżoś. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Strobos Mateusz Krzyżoś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Strobos Mateusz Krzyżoś w Trzebinia

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Strobos Mateusz Krzyżoś?

@Ktoś

Witam, Oczywiście oprowadzenie i wytłumaczenie jest najważniejsze na rozmowie:) Po tym także widać zaciekawienie od strony kandydata czy ma chęć spróbować :) Wolimy się zapytać czy praca pasuje czy widzi się gdzieś indziej...bo różnie bywa... Praca nie jest trudna...kto był na rozmowie ten wie, że w każdej pracy można opowiadać godzinami co się robi na stanowisku:) Żeby nie zanudzać opowiadamy z zaciekawieniem oraz w miarę możliwości nie zanudzać ;) Kto chciałby spróbować proszę o wysłanie CV do Nas:) Pozdrawiam, Team STROBOS

AbCd Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 godzin.

Witam, czy nadal trwa rekrutacja na stanowisko monter elementów i podzespołów elektronicznych?

Henia Nowy wpis

A nie potrzebują czasem w firmie specjalistów ds. sprzedaży internetowej? Chciałabym podjąć taką pracę, a widziałam, że prowadzą sprzedaż różnych produktów na portalach również. Takie stanowiska są otwierane czy raczej handlowcy się tym po prostu zajmują?

@Pytanie Chęci do pracy :P

@Ktoś

Pytaja o chęci do pracy? Tylko tyle starczy żeby się dostać?

@Monika

Niedosłownie. Wiadomo jak w każdej pracy trzeba się nauczyć konkretnego zadania :D

Wanda
@Ktoś

No pewnie. Ale o co w takim razie pytają na rozmowie?

@Wanda

Głównie opowiadają na czym ma polegać praca

Wanda
@Ktoś

A żadnych pytań które mogłyby sprawdzić kompetencje kandydata?

@Wanda

Po rozmowie i oprowadzce po zakładzie pada pytanie jesteś chętny :D

Dominika
@Ktoś

O proszę czyli to jest moment wymiany feedbacku? ;p

Team STROBOS Nowy wpis
@Ktoś

Witam Czy potrzebujecie ludzi do pracy bez doświadczenia na produkcję? Jakie godziny pracy ? Na czym ta praca polega

Team STROBOS Nowy wpis
@Monika

Witam:) Jeśli jest Pani zainteresowane proszę o wysłanie swojego CV :) Bardzo dużo nam to daje ponieważ możemy przeglądnąć historię Pani pracy :) Proszę się nie bać ...nie gryziemy ;) Pozdrawiam, Team STROBOS

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Strobos Mateusz Krzyżoś spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Chciałbym dowiedzieć się czegoś o posadzie monter elementów. I jestem ciekawa, jaką pensję oferuje firma nowej osobie. Bo jak widziałem, wtedy w tym starym ogłoszeniu to było 2600 zł, ale zakładam, ze to podnieśli choćby z racji podwyżki minimalnej w ostatnim czasie. Czy na start jest aktualna płaca minimalna, czy jendak mniej?

Team STROBOS

Witam, Dziękujemy za zainteresowanie:) Jeśli jest Pani/ bądź Pan chętny to prosimy o wysłanie CV. Niestety posługuje się ktoś złymi informacjami, bo nigdy nie podajemy stawek przy ogłoszeniu o pracę. Także może ktoś źle popatrzył na ogłoszenie... Płaca jest dostosowywana do każdego indywidualnie. Pozdrawiamy, Team STROBOS

Witam, ile można zarobić na start i czy są później jakieś podwyżki?

Stefan
@Zainteresowany

Już ktoś tu pytał o zarobki ale cisza w eterze. Może pracownicy mają zakaz wypowiadania się o finansach. Pewnie kasa zależy od doświadcznia. Ty na jakie stanowisko chcesz aplikować?

@Stefan

Na produkcję. Chciałbym znać najpierw zarobki, ponieważ mam pracę ale szukam czegoś bliżej. I nie wiem czy opłaca mi się.

dfgh

13zł

@dfgh

To chyba niemożliwe, żeby w tych czasach tyle zarobić ;) Słyszałem, że 24brutto na godzinę na start, ale nie jestem pewny tej informacji.

Dominika
@Zainteresowany

pewnie też zależy skąd miałaby być ta informacja? od byłego z pracowników? A kiedy o tym słyszałeś tak w sumie, były tu jakieś podwyżki od nowego roku?

@dfgh

Witam, Bardzo lubimy jak ktoś, kto nie był zaproszony na rozmowę badź nie zna naszej firmy się wypowiada:) P.s. informacja wyssana z palca:) O wiele więcej się zarabia ( informacja taka na przyszłość ) :)

@Zainteresowany

Dziękujemy za głos rozsądku :) W tych czasach nie jest możliwe zarobek taki niski 13 zł.... U nas najważniejsze jest myślenie i chęci do pracy :) stawka zawsze indywidualna co za tym idzie jest ok:) Pozdrawiamy,

@Stefan

Witam, Każdy jest postrzegany indywidualnie:) Zapraszamy do wysyłania CV na produkcję bądź ślusarz/ monter. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny:) Pozdrawiam,

Na jakie wsparcie w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Strobos Mateusz Krzyżoś mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Team STROBOS

Witam, Tak, firma wspiera kobiety w ciąży:) Oczywiście według Kodeksu Pracy oraz dla nas najważniejsze jest zdrowie przyszłej mamy :) Pozdrawiamy,

M05

Jakie zarobki?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Strobos Mateusz Krzyżoś odbywa się w siedzibie firmy?

Firma STROBOS

Witam, Tak, rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w siedzibie firmy, Pozdrawiamy, Team STROBOS

zbuntowany anioł

Byłem na rozmowie w tamtym roku.Mam wieloletnie doświadczenie na magazynie,wózki widłowe,rozladunek,załadunek towaru i inne prace magazynowe ale jeżeli nie masz doświadczenia w pakowaniu do kartonów na wysyłki to zapomnij ,ze Cie tu przyjmą(nikt tego nie powiedział ale łatwo sie domyślić po rozmowie,że szukają kogoś z doswiadczeniem w pakowaniu ) tak jakby to byl jakiś wielki problem,kwestia paru dni nauki.Szkoda,ze od razu w ogłoszeniu nie napisali ,ze szukają pakowacza bez zbędnego słowa magazynier i że jest to warunek absolutnie konieczny aby miec w tym doświadczenie,a ja widząc słowo ,,magazynier'' automatycznie wysłałem cv bo mam w tym doświadczenie ,dodawanie info o magazynierze sieje tylko zament i marnuje czas potencjalnych kandydatów.Niestety obiecali dać informacje zwrotną czy rekrutacja przebiegła pozytywnie czy negatywnie- nie dali.Fatalne podejście do kandydatów,lepiej powiedzieć od razu ze nic z tego niż obiecać dać znać a nie oddzwonić.Nie polecam.

zbuntowany anioł
@zbuntowany anioł

Jeżeli oni tam myślą ,ze znajdą osobe z doświadczeniem w pakowaniu ,która od pierwszego dnia będzie wyrabiać norme i ,ze bedzie idealnie pracował to są w błędzie,nawet osoba z doświadczeniem bedzie potrzebowała pare dni na nauke bo mało prawdopodobne aby pakował już kiedyś takie same produkty jakie tutaj są.

wwu
@zbuntowany anioł

Potwierdzam,byłem w tym roku w styczniu i również nie dostałem żadnej informacji czy zostaje przyjęty czy nie,totalna zlewka jeżeli nie sa zainteresowani kandydatem.

@wwu

Witam, Jeśli była taka sytuacja, że nie otrzymał Pan żadnej informacji to z góry przepraszamy. Jednak zawsze po każdej rozmowie o pracę kandydat dostaje informację czy jest dalej zakwalifikowany czy nie. Pozdrawiamy, Team STROBOS

@zbuntowany anioł

Witam, Bardzo dziękujemy za informację od Pana/Pani lecz jednak jesteśmy " ludźmi " i dajemy czas na naukę tyle ile dana osoba potrzebuje. Nie wrzucamy kogoś na głęboką wodę od razu jak tak się tutaj osoba wypowiada wyżej. Także prosimy o zapoznanie się z tematem:) Nie jesteśmy (usunięte przez administratora), uczymy wszystkich indywidualnie bo każdy potrzebuje czasu:) Jeśli dana osoba chce się przekonać zapraszamy do nas aby wysłać CV. Pozdrawiamy, Team STROBOS

@zbuntowany anioł

Witam, Już odpisujemy:) Oczywiście nie zaprzeczamy, że nie ma Pan doświadczenia na MAGAZYNIE lecz nie doczytał Pan ogłoszenia na OLX. W ogłoszeniu jest napisane dokładnie co dana osoba na stanowisku będzie robić i co wymagamy:) Oczywiście nauka pakowania jest istotna i każda osoba na magazyn powinna umieć tę rzecz nie tylko jeździć wózkiem widłowym i nie mieć pojęcia co przewozi...Oczywiście nie wszyscy tacy są. Proszę sprawdzić po definicjach czym zajmuje się osoba na magazynie:) Jeśli nie otrzymał Pan sms zwrotnego odnośnie rekrutacji to przepraszamy ale jest to niemożliwością bo każdego kandydata informujemy jak przebiegła rekrutacja. Pozdrawiamy, TEAM STROBOS

pytam

Jakieś opinie na temat pracy magazyniera?

@pytam

Witam, Jeśli jest Pan zainteresowany pracą u Nas. Proszę o złożenie CV. Jak będzie odpowiadało osobie, która rekrutuje - na pewno się odezwie:) Pozdrawiamy, Team STROBOS

Pytam
@Firma STROBOS

Ale ja pytam o opinie o pracy,jak ona wyglada z perspektywy pracownika magazynu,mam watpliwosci bo szukacie kolejnego magazyniera mimo,ze okolo 3 miesiące temu byla na magazyniera rekrutacja- czyli nie zabalowal u was zbyt długo.

M.P
@Pytam

Ja jestem bardzo zadowolona. Z szefostwem da sie dogadac w każdej kwestii Wystarczy chcieć podejść i porozmawiać.

@Pytam

Witam, Na to stanowisko poszukujemy dobrą osobę, która umie " zapakować paczkę ", utrzymać porządek oraz sprawdzać stany magazynowe:). Dalej szukamy :) jak ktoś jest zainteresowany prosimy o kontakt. Pozdrawiam, Team STROBOS

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Strobos Mateusz Krzyżoś zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Team STROBOS

Witam, U nas nie ma umów na zlecenie. Na początek dajemy umowę na 3 miesiące jako sprawdzenie się na danym stanowisku. Jeśli jest ktoś zainteresowany prosimy wysyłać swoje CV na email. Pozdrawiam, Team STROBOS

Grzegorz

Nie polecam atmosfera do bani szefostwo też.

@Grzegorz

Witam, Uwielbiamy jak wypowiadają się osoby, które u Nas nigdy nie pracowały i mają dużoooo do pisania w internecie:) Pozdrawiamy, Team STROBOS

Firma STROBOS

Witam, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią ale oczywiście musimy sprostować jak wyglądało w rzeczywistości. Osoba, która to pisze tak jak inne osoby które wypisują zostały zwolnione nie bez powodu. Możemy wypisać mnóstwo rzeczy, które zostały złamane w firmie przez osobę, która to wypisuje w skrócie - spanie w godzinach pracy, brak odpowiedzialności za swoje stanowisko pracy, przychodzenie w stanie " wczorajszym " do pracy, nieprzestrzeganie czasu pracy.....mamy jeszcze mnóstwo rzeczy, które były nagminnie łamane. P.S. Niestety osoba, która to piszę jest w błędzie bo dla pracowników, którzy wywiązywali się z pracy premie były i to spore:) Umowa o pracę była od razu, proszę nie kłamać! Osoba która to napisała niestety nie myślała na swoim stanowisku pracy..jak i lekceważyła swoje obowiązki, które były uchwycone na kamerach...niestety z czasem wszystko wychodzi na jaw.... Reasumując jeśli było tak źle osobie, która podobno u nas pracowała to czemu sama się nie zwolniła..?:) Bardzo lubimy, komentarze osób które zostały przez nas zwolnione ( niestety to były poważne sytuacje ) niż te które same się zwolniły. Pozdrawiamy, TEAM STROBOS :)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Strobos Mateusz Krzyżoś? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

STROBOS

Witam, Niestety ale w Firmie STROBOS nie ma nadgodzin, praca jest od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00 :) Pozdrawiamy, Team STROBOS

HAO

Jaka stawka na początek? Polecacie prace tam?

Sajko
@HAO

Minimalna, szkoda marnować czasu.

Team Strobos
@HAO

Witam, Do każdego podchodzimy indywidualnie. Jeśli jest ktoś zainteresowany prosimy o złożenie cv P.s. cieszy Nas niezmiernie jak wypowiadają się ci co u nas nie pracowali:) Pozdrawiamy Team Strobos

Robert

Witam chciałbym zapytać stawka dla doświadczonego magazyniera też minimalna? Pozdrawiam

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Strobos Mateusz Krzyżoś? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

STROBOS

Witam, To zależy bo do każdego firma podchodzi indywidualnie:) Także rekrutacja jest nieprzewidywalna w pozytywnym znaczeniu. Pozdrawiamy Team STROBOS

Atmosfera w pracy spoko ale wymagają cudów a płaca minimalna.

Firma STROBOS

Witam, Niestety tak jak w każdej innej firmie wymagamy pracy, a nie obijania się przez 8 godzin. Pozdrawiam, Team STROBOS

Rafi
@Firma STROBOS

Czy dalej prowadzicie rekrutację? Proszę podać adres mailowy na który można wysłać CV. Dzięki.

Spawacz

Stawka jak za spawanie obu materiałów aluminium i stal czarna, to masakra. Szefostwo nie zna realiów pod ogólnym znaczeniem praca. Ochrona dla spawacza? Nic z tych rzeczy, pochłaniacze musiałem sobir sam kupić, przy aluminium jest to karalne żeby dopuścić pracownika bez odpowiedniej ochrony. Pracowałem tam nie cały rok z myślą że sami zaproponują wyższą stawke, ale nigdy w życiu.. Nie upomni sie pracownik to nie dostanie.. I dostał super warunki z płacą brutto. Przy podpisaniu umowy na drugi dzień straszenie dyscyplinarką i redukcją stawki o kilka złotych (czyli punkt wyjściowy). Podziękuję za takie warunki i zastanówcie sie panowie spawacze (nawet ci co zaczynają) że nie warto jest tracić zdrowie na tego typu prywatną firme. Krótko - firma może i dobry kierunek, fajny pomysł, ale taką firmą trzeba umieć kierować i szanować pracowników. Jak sie nigdy nie pracowało to odpowiedź sie sama nasuwa dlaczego takie traktowanie. Nie dość że stawka "ochłap" to jeszcze najniższa krajowa.

@Spawacz

Witam, Oczywiście, dziękujemy za opinię lecz napiszemy jak było naprawdę. Stawka jest jak na naukę przyzwoita. Spawanie głownie stali czarnej ( aluminium bardzo mało max w tygodniu kilka raptem godzin ). My nie spawamy żadnych rur, dlatego spawanie aluminium nie jest zagrożeniem dla zdrowia. Oczywiście wszystkie wywietrzniki jak i pochłaniacze są na stanowisku. Jeśli chodzi o ochronę dla spawacza ubiór jak i maskę dostaje od firmy. Niestety jeśli spawacz wymaga od firmy maski za ponad kilkanaście tysięcy, a pochłaniacze spełniają swoją rolę to nie jest wymagana na tym stanowisku pracy. Spawanie nie jest przez bite 8 godzin:) Jeśli chodzi o podwyżkę to chyba pracownik powinien przyjść z zamiarem zwiększenia stawki za oczywiście " dobrą " pracę. Niestety jeśli pracownik " (usunięte przez administratora) " w pracy i zamiast spawać siedzi na telefonie cały czas to niestety ale w każdej firmie jest to niedopuszczalne. Zdarzenie miało miejsce kilkanaście razy i niestety takie przewinienie jest niedopuszczalne względem firmy jak innych pracowników, że taki pracownik zostaje bez winy i dalej takie sytuacje miały by miejsce. Szanujemy swoich pracowników lecz jak każda firma oczekujemy również szacunku od pracownika. Najniższej krajowej za spawanie nie dajemy....Także proszę tutaj nie wprowadzać w błąd:) P.S. Początki firmy były takie, że szefostwo samo od początku produkowało swoje wyroby SAMI (we dwójkę )także, jak teraz potrzeba ludzi nawet szef składa lampy:) Pozdrawiamy, Team STROBOS

Spawacz
@Firma STROBOS

Odpowiadacie tylko na te negatywne opinie i zawsze się nie zgadzacie. Jest jakaś opinia negatywna, z którą się zgodziliście? Ludzie piszą tu żeby ostrzec innych, niektórzy ludzie idą do was do firmy pracować żeby się samemu przekonać jakie są warunki, po czym też dzielą się tymi negatywnymi tutaj na portalu. Myślicie że co? Że na złość firmie? Nie ! Broń Boże ! Tylko po to żeby pomóc innym. Pomagać to nic złego :)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Strobos Mateusz Krzyżoś - Trzebinia

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Strobos Mateusz Krzyżoś?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Strobos Mateusz Krzyżoś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Strobos Mateusz Krzyżoś
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Armii Krajowej 4
    32-540 Trzebinia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042