Opinie o PaCar Części Samochodowe w Rawa mazowiecka

counter
1 1 7 5 1
Dawid Nowy wpis

Ciezko jest się do firmy dostać ?

LongTimeAgo Nowy wpis

Marcin, nie udawaj Adama :)

Adam Nowy wpis

Hej Jeleń czy prościej mówiąc Damian.Nie wypisuj bzdur na temat firmy po tym jak zostałeś zwolniony.Ja pracuje w firmie 8 lat i jakoś nie narzekam owszem czasami jest tak,że zamiast siedzieć przy komputerze i wystawiać ogłoszenia to pakuje paczki bo przychodzą do firmy osoby chcące pracować a w praktyce okazuje się że maja lewe ręce do pracy i do niczego się nie nadają tak jak w twoim przypadku i wtedy się odrywam od swojej pracy i pomagam w paczkach.Miales za dobrze i za dużą swobodę i to wykorzystałeś bo kto na 8h pracy 5 h gra na kompie udając ze pracuje.Dostales od firmy nowy komputer bo stary niby Ci się zawieszał no nic dziwnego bo do gier był za słaby.Miales za dobrze ja na takie warunki musiałem trochę popracować i zdobyć zaufanie szefostwa Ty miałeś więcej szczęścia i dostałeś większa swobodę z mniejszym stażem no ale to wykorzystałeś i dlatego pracy nie masz.Życie cię zweryfikuje i oceni a wypisywać w necie mozna wszystko .Ps.przyszedles do firmy z CV gdzie co miesiąc zmieniasz prace bo ciagle jesteś zwalniany w jednej firmie wytrzymałeś do okresu próbnego żenada to o czymś świadczy

Stach Nowy wpis

Coś nowego wydarzyło się w firmie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Już nie jeleń

Kednak właściciele pavar rawa maz nie posiadają przyzwoitości nie rozliczyli się.

Już nie jeleń.

Witam właściciele poszukują wiecznie pracownika , miałem nieprzyjemność pracy obiecana stawka godzinowa (również na OLX)12-16 zł a w rzeczywistości 2zł od poprawnego ogłoszenia ,(według uznania właścicieli ) dodatkowo w czasie pracy inne czynności z polecenia właścicieli (pakowanie paczek itp) Przykład robienia w balona! NIE POLECAM!!! Ale jeśli chcesz zarobić 1zł na godzinę TA praca jest dla ciebie!!! Przy odrobinie przyzwoitości może się rozliczą:) będą wiedzieć z kim.

Co nowego w firmie PaCar Części Samochodowe? Jeśli wiesz co słychać w firmie, jak wygląda praca to czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o PaCar Części Samochodowe - Rawa mazowiecka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.