Kolpax Sp.j. Giermasiński Kostaniak i Żuławnik

Pruszków

Opinie o Kolpax Sp.j. Giermasiński Kostaniak i Żuławnik

kino

Emilian nie nasza wina że okłamywałeś kobiete w domu i mniej przynosiłeś niz zarabiałeś a teraz musisz mącić i się z tego jej tłumaczyć.

Emiliam W

Ale bzdury, praca w tej firmie to śmiech na sali, części motoryzacyjnych jak na lekarstwo szczególnie jeśli chodzi o dostępność od ręki przez co klienci się skarżą, szefowie to niezłe buce fili lublin sosnowiec nie odwiedzają wogóle, nie maja pojęcia co tutaj się dzieje. Kierownik fili traktuje firme jak prywatny folwark. Najważniejsze nie mają pojęcia co sprzedają pracownicy nie kompetentni samouki. pozdrawiam wszystkich co się przewineli przez to bagno. Płaca 1600 na rękę i śmieciowa umowa!!!

Zostaw opinię o Kolpax Sp.j. Giermasiński Kostaniak i Żuławnik - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kolpax Sp.j. Giermasiński Kostaniak i Żuławnik