Opinie o Mimit Usługi Transportowe Michał Mitas w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mimit Usługi Transportowe Michał Mitas. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mimit Usługi Transportowe Michał Mitas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mimit Usługi Transportowe Michał Mitas w Siemianowice Śląskie

Wielu użytkownikom szukającym zatrudnienia potrzebne są świeże informacje o przedsiębiorstwie Mimit Usługi Transportowe Michał Mitas w mieście Siemianowice Śląskie. Jeśli jesteś w posiadaniu przydatnych ciekawostek o tej firmie? Czekamy na twój wpis.

MM Nowy wpis

Większej bzdury dawno nie czytałem, firma nie istnieje od 2014 roku, a jej właściciel najprawdopodobniej od lat nie mieszka już w Polsce

Marcin Nowy wpis

Pracowac tu to prawdziwy dramat! Facet nie chce placic pensji, daje 1000 pln i mowi reszta pozniej, to prawda o jego bankructwie.

Andrzej Nowy wpis
@Marcin

Jaka szansa na odzyskanie wypłaty i czy ma jeszcze jakiś pracowników? Czy firma oficjalnie jeszcze działa? Zapowiada się na jakąś poprawę sytuacji?

Hajdar

Nikomu nie polecam, wlasciciel to (usunięte przez administratora) kilka razy juz zbankrutowal, jego model biznesowy polega ma tym zeby brac male partie towaru i placic za nie, zeby nastepnie wziasc towar za duza kwote i uciec. Ostrzegam wszystkich przedsiebiorcow nie dawajcie tej firmie terminu platnosci to jeden wielki (usunięte przez administratora) o czym otwarcie mowi jak sie prosi o zwrot pieniedzy.

Marek Nowy wpis
@Hajdar

Moze mi Pan podac jakis kontakt do siebie? Mnie tez oszukal moze pozew zbiorowy?

Wielki Dramat

Wlasciciel to jeden wielki dramat, niekulturalny, kompletny brak oglady, obycia, wychowania. Sposob w jaki odzywa sie do ludzi mozna uznac powszechnie za obelzywy. W tej firmie nie polecam pracowac nikomu, ciagle problemy z kasa, jakies konkubentki robia za niego przelewy bo ma wszystko poblokowane przez komornikow i oglosil upadlosc, celowo zeby oszukac wierzycieli. Z kazdym dostawca tak robil zmyslal reklamacje, psul celowo towar zeby pozniej miec pretekst zeby nie zaplacic. Nie polecam nikomu, jak (usunięte przez administratora) wszystkich i nie placi kasy to kiedys i ciebie moze to spotkac. Prosze wystrzegac sie jego konkubentki donaty to wlasnie ona robi za niego przelewy, po prostu bankruci i (usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Mimit Usługi Transportowe Michał Mitas? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Mimit Usługi Transportowe Michał Mitas - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Mimit Usługi Transportowe Michał Mitas?

Zobacz opinie na temat firmy Mimit Usługi Transportowe Michał Mitas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mimit Usługi Transportowe Michał Mitas
  • Akacjowa 6A lok. 1