Tir-Partner S.C. Grzegorz Pyrko Waldemar Niebrzegowski

Łuków

Opinie o Tir-Partner S.C. Grzegorz Pyrko Waldemar Niebrzegowski

L3oN

Witam, Nie polecam tej firmy. Miałem tam pracować. Byłem jednego dnia powiedzieli że przez 2-3 dni nie będzie nic do roboty i się odezwą. Dobra nie było problemu. 4 dni potem 0 odzewu, 0 odpowiedzi na maile. Inna osoba zadzwoniła i powiedziała że słyszała że szukają do pracy. Jak się okazało oni "nigdy" nikogo nie szukali. Najlepsze jest to że mam całą rozmowę mailową z nimi, a oni się wypierają że ja tam kiedykolwiek byłem.

janek
@L3oN 27.02.2014 14:53

Widocznie wypadłeś super na pierwszym spotkaniu.

czarkins

SUPER LUDZIE I KASA

Zostaw opinię o Tir-Partner S.C. Grzegorz Pyrko Waldemar Niebrzegowski - Łuków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tir-Partner S.C. Grzegorz Pyrko Waldemar Niebrzegowski