Doradztwo Podatkowe „Delta” Graczyk Bronisława

Opinie o Doradztwo Podatkowe „Delta” Graczyk Bronisława

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Doradztwo Podatkowe „Delta” Graczyk Bronisława o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

jasiek

firma na pewno oferuje sporo finansowych usług no i też prowadzenie ksiegowości na pewno, wiec całkiem dobrze to już wygląda moim zdaniem. No i wydaje mi sie, że kasa też jest z tego dobra z tego co piszecie.

Ania

Nie wypłacają ostatnich wynagrodzeń.

Michalski

Witam wszystkich !! Z dobrego serca Wam mówię, omijajcie tę firmę z daleka !! Nie dość, że człowiek się stara i wykonuje swoją pracę sumiennie to potrącają mu z jakże niskiej pensji dodatkowo kary. Pracować będziecie jak rzetelnie a na końcu wasza praca nie zostanie wynagrodzona !!! Jeszcze potrącenie dostaniecie przy wypłacie !!!

Zostaw opinię o Doradztwo Podatkowe „Delta” Graczyk Bronisława - Lubin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradztwo Podatkowe „Delta” Graczyk Bronisława