Veriplast Poland Sp. z o.o.

Skierniewice

Opinie o Veriplast Poland Sp. z o.o.

operator

dla mnie praca spoko ale pakowaczki mają przerąbane !!!

Boss

Przypominam, że powyższe zarobki poszły w górę średnio 300 - 500 zł.

tili
@Boss 23.03.2016 13:20
Przypominam, że powyższe zarobki poszły w górę średnio 300 - 500 zł.

no to zaczyna w końcu jakoś wyglądać w tej chwili.

Boss

Pakowacz 1300 - 1700zł Operator 2300zl - 3200zl Lider zmianowy 3500- 5000zl Kierownik 7000-13000zl

ruti

coraz gorzej w tym zakladzie prawde mówiąc małe zarobki, gorąco zapraszamy osoby które chca się poczuć jak jak na wakacjach ale tylko temperatura wysoka i nie opalisz się tylko wytopisz noo i zarobisz 1000zł

gawi

a jakie zarobki dla osób przy produkcji np. pakowaczka 1400zł brutto gorzej niż w markecie tylko że w tej firmie sauna jest darmo 40 stopni przez 8godzi

ja

spoko praca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Veriplast Poland Sp. z o.o. - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Veriplast Poland Sp. z o.o.