TOYOTA MG CENTRUM

Katowice

Opinie o TOYOTA MG CENTRUM

Dać
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, firma ma się bardzo dobrze, generalnie to najlepiej od założenia, dlatego jest świetnie, atmosfera jest naprawdę przyjemna, lekka, dobre premie

gall

Zarząd firmy stawia na nieodpowiedzialna kadrę kierowniczą, która braki własnych kompetencji nadrabia chamstwem i poniżaniem podwładnych.

...

Zgadzam się z kolegą w 100%. Dodam tylko, że atmosfera w dziale b-l jest bardzo przygnębiająca, żadnej pozytywnej motywacji do pracy, tylko groźby i baty, a jedyna normalna i kompetentna osoba, która podtrzymywała wszystkich na duchu i dawała "kopa" do roboty, czyli kierownik hali [usunięte przez administratora] na domiar złego rozchorowała się i z tego co mi wiadomo, nie ma po co wracać, ponieważ "życzliwy" dyrektor zapakował mu do plecaka, pod jego nieobecność całe zło i przypisał wszystkie porażki działu, choć wszystkim wiadomo, że to właśnie kierownik wyciągnął nas z głębokiej zapaści, ratujac tym samym fałszywy tyłek swojego szefa. Wielka szkoda, bo przez ostatnie 2 lata, pomimo tyranii i poniżania, dzięki kierownikowi dawało sie jakoś przeżyć, a teraz wszystko wróciło do smutnej normy i dalej trzeba użerać się z nieludzkim i niekompetentnym [usunięte przez administratora]

hans

Prawda jest taka, że gdyby nie jeden "czlowiek" firma byłaby całkiem przyzwoita. Mam tu na myśli największą jej zakałę i porażkę czyli dyrektota działu[usunięte przez administratora] człowiek bez żadnych zasad, a przede wszystkim bez elementarnej wiedzy, potrzebnej do pracy w serwisie, pomiata ludźmi jak chce, wykorzystuje bez skrupułów wszystkie sposoby, aby na plecach innych piąć się do góry, albo ostatnio ratować swój tyłek. Przepracowałem w swoim życiu wiele lat i nigdy nie spotkałem sie z tak [usunięte przez administratora] jak w jego wydaniu.Myślę, że firma zyskała by wiele, gdyby pozbywała się ludzi fałszywych i zakłamanych jak on, którzy w zależności od wlasnych potrzeb potrafią oczerniać zarówno podwładnych jak i przełożonych (tych ostatnich nawet zajadle). Praca z tym gościem to najgorsza rzecz jaka może się przytrafić normalnemu człowiekowi.....radze więc uważać.

Zostaw opinię o TOYOTA MG CENTRUM - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOYOTA MG CENTRUM