JiP Auto Naprawa J. Gabriel P. Dziadczyk

Gdańsk

Opinie o JiP Auto Naprawa J. Gabriel P. Dziadczyk

Klient

To nie warsztat tylko partacze! Malowanie elementu na pierwszy rzut oka ok, lecz po krótkim czasie wyszły bąble! Szef warsztatu powiedział, że nie bierze za to odpowiedzialności! Zignorował roszczenia i zamknął się w swoim biurze! NIE POLECAM! Brak profesjonalizmu! Oszuści! Partacze!

Niezadowolony

Zastanówcie się zanim wybierzecie JiP w Gdańsku.Polakierowany element wytrzymał niecały miesiąc - szef warsztatu powiedział, że nie ponosi odpowiedzialności za naprawy lakiernicze! Nie dość tego odwrócił się na "pięcie" i poszedł do swojego biura! Kpina! Brak profesjonalizmu!!! Złodziejstwo!!!

Zostaw opinię o JiP Auto Naprawa J. Gabriel P. Dziadczyk - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JiP Auto Naprawa J. Gabriel P. Dziadczyk