Opinie o JiP Auto Naprawa J. Gabriel P. Dziadczyk w Gdańsk

Karol Nowy wpis

A można mieć praktyki szkolne u was ?

Michał Nowy wpis
Klient

Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Naprawa samochodu wykonana fachowo i terminowo. Mogę śmiało polecić ten warsztat.

MaZak Nowy wpis
Klient

Pełen profesjonalizm, fantastyczna obsługa i załatwianie wszystkich formalności z ubezpieczycielem. Szybko, sprawnie, dokładnie i uczciwie. Oby wszystkie serwisy/warsztaty tego profilu działały w myśl tych zasad jakimi kieruje się właściciel tej firmy.

Klient Nowy wpis

To nie warsztat tylko partacze! Malowanie elementu na pierwszy rzut oka ok, lecz po krótkim czasie wyszły bąble! Szef warsztatu powiedział, że nie bierze za to odpowiedzialności! Zignorował roszczenia i zamknął się w swoim biurze! NIE POLECAM! Brak profesjonalizmu! Oszuści! Partacze!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Niezadowolony

Zastanówcie się zanim wybierzecie JiP w Gdańsku.Polakierowany element wytrzymał niecały miesiąc - szef warsztatu powiedział, że nie ponosi odpowiedzialności za naprawy lakiernicze! Nie dość tego odwrócił się na "pięcie" i poszedł do swojego biura! Kpina! Brak profesjonalizmu!!! Złodziejstwo!!!

Zostaw merytoryczną opinię o JiP Auto Naprawa J. Gabriel P. Dziadczyk - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

JiP Auto Naprawa J. Gabriel P. Dziadczyk
5/5 Na podstawie 2 ocen.