Auto-Szterleja Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe

Myślakowice

Opinie o Auto-Szterleja Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe

Kriss

Osobiście polecam ich, byłem widziałem, daje 5+. Samochód mi zrobili naprawde szybko i bardzo dokładnie. Pomimo tego, że malowałem tylko maske i zderzak, samochód został kompletnie wysprzątany i odkurzony. Podchodzą do tematu bardzo skrupulatnie i najwyższą dokładnością. Warto powierzyć w ich ręce każdy samochód.

klient

Warsztat na medal. Wszystko szybko i sprawnie, jak w profesjonalnej firmie. Obsługa klienta na wysokim poziomie Polecam wszystkim! Oby więcej takich firm

Zostaw opinię o Auto-Szterleja Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe - Myślakowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Szterleja Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe