Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe Auto-Kompleks inż. Sławomir Puka

Częstochowa

Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe Auto-Kompleks inż. Sławomir Puka

Opinie o Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe Auto-Kompleks inż. Sławomir Puka

Co teraz dzieje się aktualnie w Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe Auto-Kompleks inż. Sławomir Puka? Ostatni post zamieszczony został 6 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym pracodawcy?

piotr

Gorąco nie polecam !! usługa wykonana beznadziejnie brak fachowości i profesjonalizmu ,amatorszczyzna i opieszałość do klienta ,beznadzieja nawet proste prace są wykonane jak za karę a kasa poszła .Ostrzegam ! !

Adam

Zakład w którym można czuć się bardzo dobrze.Wysoka kultura szefa i pracowników.zanim naprawią wszystko wyjaśnią i ustalą cenę.polecam. prace blacharskie na wysokim poziomie.nie robią z człowieka frajera.

Adam

Bardzo rzetelny i uczciwy zakład.Zarówno w stosunku do klientów jak i do pracowników.Warunki pracy jak na zakład blacharsko lakierniczy bardzo dobre. Bardzo dobra atmosfera w warsztacie. Właściciel wywiązuje się ze wszystkich obowiązków.Wysoka kultura osobista. Umożliwia dokształcanie.

Zostaw opinię o Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe Auto-Kompleks inż. Sławomir Puka - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe Auto-Kompleks inż. Sławomir Puka