Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe Auto-Kompleks inż. Sławomir Puka

Częstochowa

Opinie o Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe Auto-Kompleks inż. Sławomir Puka

piotr

Gorąco nie polecam !! usługa wykonana beznadziejnie brak fachowości i profesjonalizmu ,amatorszczyzna i opieszałość do klienta ,beznadzieja nawet proste prace są wykonane jak za karę a kasa poszła .Ostrzegam ! !

Adam

Zakład w którym można czuć się bardzo dobrze.Wysoka kultura szefa i pracowników.zanim naprawią wszystko wyjaśnią i ustalą cenę.polecam. prace blacharskie na wysokim poziomie.nie robią z człowieka frajera.

Adam

Bardzo rzetelny i uczciwy zakład.Zarówno w stosunku do klientów jak i do pracowników.Warunki pracy jak na zakład blacharsko lakierniczy bardzo dobre. Bardzo dobra atmosfera w warsztacie. Właściciel wywiązuje się ze wszystkich obowiązków.Wysoka kultura osobista. Umożliwia dokształcanie.

Zostaw opinię o Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe Auto-Kompleks inż. Sławomir Puka - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe Auto-Kompleks inż. Sławomir Puka