Rombus Przewozy Autokarowe Jan Sroka

Tczew

Opinie o Rombus Przewozy Autokarowe Jan Sroka

Aleksandra

Autokar wiozący kolonię nad morze i z powrotem na Śląsk - stan techniczny, klimatyzacja, pasy dla pasażerów, czystość -bez zarzutu. Jednak kultura osobista kierowców i ogólna atmosfera podczas jazdy to tragedia. Panowie chamski, nie odpowiadali na pytania wychowawców. Momentami chcieli przejąć ich rolę. Nie chcieli np. puścić dzieciom filmu, bo były niegrzeczne. W ich ocenie oczywiście... :/ Postoje wybierali pod siebie, tak żeby jak najkrócej trwał postój, np.: nieczynna stacja paliw, na której dzieci musiały się załatwiać w Toi Toi (z 4 czynne były 2). Kierowcy głusi na propozycje i prośby wychowawców. Jeden z nich, z tego co wiem to syn właściciela, który oczywiście nie przejmował się kiedy zgłaszaliśmy uwagi. :/ Podróżowanie z nimi to tragedia i koszmar!!!!!

andzia1214B@wp.pl

Totalna porazka 24,5 godz.jazda bez klimy(a zapewniali,że jest)bus stary dostawczak przerobiony na przewóz osób,śmierdzący,fotele masakra.Nie ma biletu,ubezpieczenia na przejazd zero.Jesli chcecie się męczyć proszę bardzo ja dziękuję,pierwszy i ostatni raz.

Gość

Jeżeli chcecie jecheć 24h do Niemiec to prosze bardzo.Najgorszy transport na świecie.Nie polecam

Zostaw opinię o Rombus Przewozy Autokarowe Jan Sroka - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rombus Przewozy Autokarowe Jan Sroka