Rab-Bus S.C. Bogusława Stolarczyk Józef Harkabuz

Skomielna Biała

Opinie o Rab-Bus S.C. Bogusława Stolarczyk Józef Harkabuz

kursująca

nie polecam linii Rab-Bus. Żaden z kierowców nie jest miły, wszyscy tylko odpyskowują na zadane im grzecznie pytania, jeżdżą jakby dopiero odebrali prawo jazdy, klną, rozmawiają przez telefony i bardzo głośno słuchają CBradia. Lepiej dopłacić innej firmie lub poczekać pół godziny na EdMara

pp

Rab-Bus?! DRAMAT I TRAGEDIA! na 20 miejsc kierowcy ładują do busa z 40 osób. Busy śmierdzące i wiecznie psujące się! W dodatku rozkład jazdy zmienia się non stop, na rozkładzie widnieje że bus o danej godzinie jedzie a to nie prawda! Nie polecam !! Lepiej jeździć ed-marem!

Zostaw opinię o Rab-Bus S.C. Bogusława Stolarczyk Józef Harkabuz - Skomielna Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rab-Bus S.C. Bogusława Stolarczyk Józef Harkabuz