Dolina Tour Transport Samochodowy

Krapkowice

Opinie o Dolina Tour Transport Samochodowy

asia wrocław

kilka krotnie jechałam z tą firmą byłam zadowolona jak i z obsługi tak i z przejazdu! właśnie ostatnio wróciłam tydzień temu i byłam bardzo zadowolona z szybkiego przejazdu.

marek częstochowa

moim zdaniem firma bardzo porządna a kierowcy bardzo mili nie wiem czego ludzie tak naprawdę oczekują ja jeżdżę z tą firmą już 8 l jestem stałym klientem !

Ona

Unikajcie tej firmy jak ognia potwierdzony wyjazd w czwartek na sobotę wieczór niestety pani łaskawie w sobotę w nocy po interwencji poinformowała mnie że niestety dopiero w poniedziałek wyjeżdżają nie kompetencja olewanie klientów totalny bałagan.

Z1

nie polecam. Miałem wyjazd w niedziele rano a zadzwoniono do mnie w sobotę po południu że wyjazd jest w sobotę o 20. Unikajciw tej firmy.

MM

Unikajcie tej firmy! Dwukrotnie wystawili mnie do wiatru, mialam umowiony wyjazd do polski jeszcze tego samego dnia dzwonil kierowca ze bedzie o danej godzinie niedlugo potem okazalo sie ze zekomo odwolalam przejazd i nagle juz nie mieli miejsc, drugi raz byl podobny, rezerwowalam przejazd 2 tygodbie wczesniej, jeszcze tego samego dnia wszystlo bylo ok a kilka godzin przed odiazdem dzwonia do mnie ze nie przyjada po mnie bo pomylili adresy i maja za daleko, podac ludzia dokladny adres z kodem pocztowym a oni nie potrafia sprawdzic dokladnie gdzie to jest masakra. Dwa razy wystawili mnie kilka godzin przed odiazdem. Dziadoska firma i tyle, uwazajcie!!!

B&WPurcelewscy

W żadnym wypadku nie polecam tej firmy. Paczka wysłana z Belgii nie dotarła do odbiorcy. Mimo dużej ilości telefonów oraz sms do "Pana Szefa" na ktore potrafi odpisać tylko "ok" oraz "nie moge teraz rozmawiac" sprawa non stop jest olewana. "Szef" za każdym razem gdy cudem uda sie z nim skontaktować twierdzi, że paczka będzie jutro. A gdy próbujemy skontaktować się w określonym czasie dostarczenia, nie odbiera telefonu. Płacąc 40€ za malutką paczkę spodziewaliśmy się jakościowej obsługi. Niestety jesteśmy bardzo rozczarowani..

Zalana Dolina

Witam panstwa nie polecam tej firmy mialem potwierdzony 3 krotnie wyjazd z holandii do polski doszlo do dnia wyjazdu kierowca skataktowal sie ze mna ze bedzie za godzine minelo 3 godziny gdy zadzwonilem do kordynatora okazalo sie ze nie ma dla mnie busa i nie dalo sie nic zrobic

FlyingDutchman

transportovali ma co denne do praci ti chlopacy, spoko lude...

Zostaw opinię o Dolina Tour Transport Samochodowy - Krapkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolina Tour Transport Samochodowy