Globo Transport Pojenta Dariusz

Lublin

Opinie o Globo Transport Pojenta Dariusz

Krzysztof

(usunięte przez administratora)musiałem sam pokryć koszty usług które u mnie zamówił, szkoda słów.

Wierzyciel

Nie polecam współpracy z Panem (usunięte przez administratora) unika kontaktu, jeżeli już uda się z nim skontaktować podaje nieprawdziwe informacje o tym że przelew już poszedł, bądź wyjdzie najpóźniej dzisiaj... Wielokrotnie miałem okazję słyszeć takie kłamstwa z ust Pana (usunięte przez administratora) Zdecydowanie odradzam współpracę.

Zostaw opinię o Globo Transport Pojenta Dariusz - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globo Transport Pojenta Dariusz