Info-Tech Jan Sadowski

Toruń

Opinie o Info-Tech Jan Sadowski

Sklozgos

Brak powagi. Pan mial wyslac przykladowe projekty w ciagu dwoch dni. Po wielu przypomnieniach projekt ktory robi sie 10 min dostalem po ponad tygodniu, zenada.

Gosc

Dokladnie, meble w kuchni z plyt na meble pokojowe, po roku odpryski, widac uzytkowanie i oczywiscie nie ma reklamacji a obiecana dozywotnia gwarancja podczas montazu! Unikac naciagaczy bo wszystko do wymiany i tak bedzie po roku uzytkowania!

Gosc

Jesli chodzi o kuchnie na zamowienie to chaltura i tyle, meble kuchenne robione z plyt na meble pokojowe, nie zabezpieczone niczym, szybko niszczeja i nie mozna zlozyc reklamacji

Zostaw opinię o Info-Tech Jan Sadowski - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Info-Tech Jan Sadowski