SILVER Przeprowadzki Usługi Transportowe

Opinie o SILVER Przeprowadzki Usługi Transportowe

anonymous

To firma która zatrudnia ludzi bez żadnych umów, wyzyskuje ludzi bezgranicznie, płaci grosze i potrąca pieniądze pracownikom niejednokrotnie nie z ich winy... Pracownicy w tej firmie powinni być cały czas w ciągu 24 h być gotowi do pracy, silni i wypoczęci jak konie do "galopu". Ten cały szef i szefowa "zajeździliby" ludzi w tej paskudnej i katorżniczej robocie... w żadnym wypadku nie polecam i przestrzegam przed tą firmą...

Ikswa

dobrze wykonują swoja pracę pozdrawiam http://www.przeprowadzki-transport.bialystok.pl

Justyna

Miałam niebywałą przyjemność pracować z pracownikami Silver Przeprowadzki. Przeprowadzka odbyła się bardzo sprawnie, bez zadnych problemów a do tego w miłej atmosferze. Własciel Pan Marcin to przemiła, kompetentna i bardzo elastyczna osoba. Na każdą moja prośbę reagował natychmiast i zawsze prokliencko. Jego pracownicy to rzetelni, bardzo pracowici i mili ludzie, pytali gdzie co zaniesc postawic,a przy tym każda prośba skierowana do nich o przestawienie czegokolwiek gdzie kolwiek byłą spełniona z życzliwym uśmiechem na ustach. Jestem mega zadowolona i usatysfakcjonowana, polecam z pełną odpowiedzialnością tą firmę. Jestem zachwycona! Polecam!

Zostaw opinię o SILVER Przeprowadzki Usługi Transportowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SILVER Przeprowadzki Usługi Transportowe