Opinie o Silver Przeprowadzki Usługi Transportowe Marcin Szewczyk w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Silver Przeprowadzki Usługi Transportowe Marcin Szewczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Silver Przeprowadzki Usługi Transportowe Marcin Szewczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy przeprowadzkowe
Firmy przeprowadzkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silver Przeprowadzki Usługi Transportowe Marcin Szewczyk w Warszawa

Czy Silver Przeprowadzki Usługi Transportowe Marcin Szewczyk organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zdecydowanie odradzamy korzystanie z usług Silver Przeprowadzki. Miał być zrealizowany przewóz rzeczy pomiędzy miastami, podczas którego część rzeczy zamokła. Pracownicy firmy nie poinformowali nas o tym, tylko przepakowali rzeczy w nowe kartony, pozostawiając rzeczy zamoczone. Po rozpakowaniu okazało się że większość rzeczy zgniła i nie nadaje się do użytku. Po złożeniu reklamacji i przesłaniu dowodów zdjęciowych, Pan Marcin przyznał że jest to wina jego pracowników ale przy próbie ustalenia zadośćuczynienia, sprawa stanęła w miejscu. Od 6 tygodni jesteśmy wodzeni za nos. Zostaliśmy (usunięte przez administratora) Jesteśmy tym bardziej rozczarowani tą sytuacją, ponieważ kiedyś już korzystali z usług tej firmy i wszystko było ok. Nie spodziewaliśmy się takiego braku profesjonalizmu.

Agnieszka Nowy wpis

Dno mówisz? Z tego co czytam w dawnych opiniach chyba głównie problem z kasą tutaj jest... A Tobie to co przewozili, że coś się nie podoba? :/

Czy w Silver Przeprowadzki Usługi Transportowe Marcin Szewczyk możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Mksr

Jak wypłata będzie chociaż raz w miesiącu bez wielorazowego proszenia się to już dobrze.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Silver Przeprowadzki Usługi Transportowe Marcin Szewczyk? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
K

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Pracodawca nie rozumie tego co się do niego mówi. Ma nierealne wyobrażenia, które woły pracownicze za wszelką cenę muszą realizować. Wypłaty w terminie to święto. Oczywiście można tylko pomarzyć żeby dostać tyle ile się ciężko wypracowało. Cały czas straszą obciążeniami i pracownicy nie dostają całości pieniędzy bo ucinają je nawet za rzeczy które nie są winą pracownika. To pracownik jest winny za wszelkie zło w tej firmie i sam musi wszystko naprawiać mimo że nie miał nic do czynienia z takimi sprawami. Pracodawcy nie czują się odpowiedzialni za pracę, czekają tylko aż należności wpłyną na konto.

Katarzyna
@K

Widzę, że miałeś negatywne doświadczenia z Silver, to smutne. Sugerujesz, że cele są nieosiągalne, wypłaty w terminie to rzadkość, są kary za błędy nie z winy pracownika i pensja nie jest wystarczająco wysoka. A podasz jakiś przykład tego, za co właśnie ucinają pensje?

Edi
@Katarzyna

Pensje ucinana za najmniejszyblad.trzeba się doptywac kiedy wypłata.nigdy w terminie zaznaczam.ustawowo do 10 ale w tej firmie to nie jest przestrzegane.ps szefowa bez kultury osobistej ludzi ma za nic.ocene pozostawiam czytajacym

Madfe

Nie polecam pracodawcy.wyzysk praca ponad sily a z wypłata prosze czekac a najlepsze to ....zawsze sa potrącenia z wyplaty dodam ze czesto wymyslone oby jak najmniej pracownik zarobil.prosze sie zastanowic zanim ktos tam pójdźie do pracy.szczerze nie polecam.

Benek

A ja myślę, że firma jest wymagająca i dlatego pewne osoby narzekają?

S...

Kultura pani Wiolety (szefowej) pozostawia wiele do życzenia. Traktuje wszystkich z góry i daje do zrozumienia że to ona jest kimś a druga osoba to g*w*o.

Jolanta
@S...

@S..., bardzo prosiłabym o nieużywanie na forum chociażby imion wskazujących na konkretne osoby trzecie - dane osobowe podlegają ochronie. Proszę również o pisanie w kulturalnym tonie. Rozumiem, że może Ci się nie podobać zachowanie którejś z osób w firmie, ale mógłbyś może napisać, jakie relacje panują wśród współpracowników Silver Przeprowadzki Usługi Transportowe Marcin Szewczyk?

S...
@Jolanta

Samo imie to nie ochrona danych

W

Nie polecam żadnemu muzykowi lub osobom planującym przewozić drogocenne/ozdobne rzeczy. Owszem, instrumenty zostały odebrane (nie pozostawiono CMR/listu przewozowego, jakiś świstek został zostawiony dopiero po zwróceniu uwagi) i przywiezione w uprzednio ustalone miejsca (ustalenia godzinowe zmieniały się natomiast dość... dynamicznie, więc nie polecam osobom niemającym połowy dnia wolnego na załatwienie sprawy - w tym przypadku nie stanowiło to większego problemu). Instrumenty zostały zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Były natomiast przewożone w wilgoci, a brak zabezpieczenia wodoszczelnego spowodował częściowe zniszczenia jednego z instrumentów (materiały, w które był owinięty kompletnie przemokły, co spowodowało że wilgoć wsiąknęła również w drewno) - drugi cudem uniknął takiego losu - jedynie pokrycie było lekko wilgotne. Zadośćuczynienie zostało ustalone i zaakceptowane - jednak nie doszło do finalizacji i nie otrzymałam zwrotu kosztów na pokrycie naprawy (a minęły już 3 tygodnie).

W
@W

Sprostowanie do komentarza. Rekompensata została przekazana - sprawa zamknięta.

Igor

Praca średnia ale może zarobki super? Podpowidzcie.

Zuza0828

Nie polecam we wrześniu 2018r firma Silver przeprowadziła nas z bloku do bloku niestety przyjechało 2 panów bez pomocniczych narzędzi tj wózek na ciężkie gabaryty bo lodówką sajbajsaj szafa i którą mój mąż pomagał wyciągać na 3-piętro bo panowie w życiu we dwóch nie dali by rady mało tego do dzisiejszego dnia byłam przez szefa firmy zbywania że przyjedzie ktoś nam wyklepać lodówkę którą została zdeformowana poprzez pracowników tej firmy zapewniam mnie z miesiąca na mięs że www firma przyjedzie i mi to zrobi zapłaciłam 550zl za przeprowadzkę i lodówką wartości 5000zł została uszkodzona pan okazał się nagannym szefem firmy lekceważyć mnie przez 5mies i zapewniając Tak poprostu w wczoraj dobitnie mnie zlekceważył uważam że warto przestrzec innych by nie zrobili tego błędu Tak jak ja i nigdy nie zechcieli skorzystać z Tak nieudanej firmy przeprowadzonej jaką jest Silver żenada oszustwo i lekceważenie że się kierownika na co są dowody tj esemesy i zdjęcia !!!!!Nie polecam absolutnie mu przestrodze zostałam że zdoformowaną lodówką przez pana który mnie zapewniał że mi ją zrobią Tak się nie zachowuje kierownik Firmy pan Marcin

Zuza0828
@Zuza0828

Chciałam poprawić swoją opinię jednak firma Godna polecenia po długim czasie udało się Mi jak i kierownikowi dogadać sprawę związaną z transportem lodówki i Firma zachowała się tak jak powinna i oddała część pieniędzy które poniosłam za przeprowadzkę w ramach rekompensaty za obicie lodówki stąd szczerze polecam bo Firma podeszła Fer jeśli chodzi o reklamacje z przeprowadzką w tej chwili godnie polecam Firme Silver przeprowadzki!!!!

MerTan
@Zuza0828

Potwierdzam. Szef firmy jest najsłabszym ogniwem. Lekceważy, pokrętnie się tłumaczy i kłamie. Odradzam!

Jasiek

Wiecie może czy firma potrzebuje pracownikwó? Czy tylko podwykonawców?

Jolanta

@no future Twoja opinia jest bardzo cenna dla kandydatów do firmy Silver Przeprowadzki Usługi Transportowe. Napisałeś na temat wynagrodzeń oraz atmosfery, a co z umową? Czy jest to umowa o pracę czy umowa zlecenie? Jak wyglądają narzędzia pracy? Czy firma zapewnia flotę samochodów w odpowiednim stanie oraz niezbędne przyrządy pomagające w przeprowadzkach?

To firma która zatrudnia ludzi bez żadnych umów, wyzyskuje ludzi bezgranicznie, płaci grosze i potrąca pieniądze pracownikom niejednokrotnie nie z ich winy... Pracownicy w tej firmie powinni być cały czas w ciągu 24 h być gotowi do pracy, silni i wypoczęci jak konie do "galopu". Ten cały szef i szefowa "zajeździliby" ludzi w tej paskudnej i katorżniczej robocie... w żadnym wypadku nie polecam i przestrzegam przed tą firmą...

no future
@anonymous

Faktem jest ,że firma zatrudnia ludzi na minimalnym wynagrodzeniu za dość ciężką pracę. Wynagrodzenie na "papierze " najniższe z możliwych- coś w granicach 500,- zł a reszta wypłacana na lewo z przepracowanych godzin. Z tym że zawsze coś znajdują żeby za całość nie zapłacić. No i oczywiście terminowość wypłat to też pozostawia dużo do życzenia. Dlatego tam jest taka rotacja ludzi. Ucieka każdy normalny a zostaje tylko taki co nie ma wyjścia . Jeden z kierowców co jakiś czas wpada w trans alkoholowy i nie przychodzi do pracy. Ale przyjmują go z powrotem. Godziny pracy oczywiście nie normowane. Niektórzy pracownicy mieli w miesiącu i po 300 godzin przepracowane- to łatwo to sobie policzyć ile dziennie godzin się pracuje. Wszystkie ewidencje czasu pracy zapisuje się na jakiś kartkach i w zeszytach żeby w razie kontroli łatwo się tego pozbyć. Pracują tam jacyś Ukraińcy i Ci to już wogóle są wykorzystywano na Maxa. Kultura Pani właścicielki to po prostu porażka. Tak na pierwszy rzut okiem to wielka dama. Ale niech by ktoś posłuchał jak rozmawia z pracownikami albo z tymi którzy nie robią tego tak jak ona chce. To niech najgorsze przekupki z bazaru Różyckiego pójdą do niej na szkolenie. Takich epitetów i słownictwa nie spotyka się często- ale co zrobić, kultury nawet za grube miliony się nie kupi. Szef zdecydowanie normalniejszy ale pod dużym wpływem żony. Na pewno stara się aby jego usługi były profesjonalnie wykonane i żeby klienci byli zadowoleni- niestety w dużej mierze cierpią na tym pracownicy bo bierze każde zlecenie a potem każe ludziom pracować po 12h dziennie albo i dłużej. Co do cen za usługę to raczej wszystko jest ustalane z klientem wcześniej i klient wie ile będzie musiał zapłacić. Są różne opcje płacenia. Albo za konkretną usługę i kwotę albo stawka godzinowa za czas jaki jest potrzebny na przeprowadzkę. Za podejście do klienta - pozytywnie. Za podejście do pracowników - zdecydowanie negatywnie. Teraz sami zdecydujcie czy chcecie wspierać taką firme, która traktuje pracowników jak roboty , które służą do nabijania im sakiewki.

Ikswa

dobrze wykonują swoja pracę pozdrawiam http://www.przeprowadzki-transport.bialystok.pl

Justyna

Miałam niebywałą przyjemność pracować z pracownikami Silver Przeprowadzki. Przeprowadzka odbyła się bardzo sprawnie, bez zadnych problemów a do tego w miłej atmosferze. Własciel Pan Marcin to przemiła, kompetentna i bardzo elastyczna osoba. Na każdą moja prośbę reagował natychmiast i zawsze prokliencko. Jego pracownicy to rzetelni, bardzo pracowici i mili ludzie, pytali gdzie co zaniesc postawic,a przy tym każda prośba skierowana do nich o przestawienie czegokolwiek gdzie kolwiek byłą spełniona z życzliwym uśmiechem na ustach. Jestem mega zadowolona i usatysfakcjonowana, polecam z pełną odpowiedzialnością tą firmę. Jestem zachwycona! Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Silver Przeprowadzki Usługi Transportowe Marcin Szewczyk - Warszawa

• Jak się pracuje w Silver Przeprowadzki Usługi Transportowe Marcin Szewczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Silver Przeprowadzki Usługi Transportowe Marcin Szewczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Silver Przeprowadzki Usługi Transportowe Marcin Szewczyk
  • Beskidzka 25 lok. 2