Opinie o Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o. w Gdańsk

Jak jest z pakietem medycznym w Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Mikołaj Nowy wpis

Fajna sprawa. A do zarobienia jest, z tego, co teraz podają 6 000–7 000 zł brutto dla Operatora Urządzeń Przeładunkowych. Zresztą widzę, że i dofinansowanie wypoczynku, jak i wakacji dla dzieci macie. Zdradzisz, jakie to kwoty?

Opowiecie, jak wyglądają tu przerwy, bo szukam info o stanowisku Operator Urządzeń Przeładunkowych. Tam napisali o zmianach 12-godzinnych w systemie zrównoważonym. A ile jest przerw w ciągu tych 12 godzin?? Czy ten system obowiązuje także weekendami, czy tylko w tygodniu?

On Nowy wpis

Dwie przerwy po 30 minut jesli nic sie nie zmienilo w tyg i weekendy i w nocy

@On

Dzięki za info, też się nad tym zastanawiałam. Ale możecie jeszcze napisac, jak wygląda zaplecze socjalne. Chodzi mi głównie o stołówkę, kantynę, aby te przerwy było gdzie spędzić i zjeść. Jest tu takie pomieszczenie dla pracowników, a jak jest to jak wygląda wyposażenie agd do użytku?

Tomasz

Zarobki są ponad przeciętność. Bardzo wysokie. Tylko to chamstwo od góry poraża. Zarabiasz jak król a byle chłystek traktuje cię jak szmatę. Praca godna polecenia dla tych co są ze skorupy.

Byly pracownik

Witam chciałem tylko pozdrowić tych dziadów co myślą, że z względu na wiek coś więcej im się należy nie patrząc na jakość pracy ????????

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o. na stanowisko Operator sprzętu zmechanizowanego bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Co jaki czas w Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

pps

od Kiku lat nie było znaczących podwyżek, tylko jakieś śmieszne 200 zł w skali roku

Bogdan
@pps

To i tak nieźle, niektórzy od 3-4 lat nie widzieli podwyżek w innych miejscach, więc fajnie :) To ile jest teraz podstawy na start?

Bobi
@Bogdan

Kiedy w tej firmie na stanowiskach kierowniczych,będą fachowcy zwłaszcza w segmęcie utrzymania urządzeń przeładunkowych.Ludzie mierni ale wierni są teraz.Czas na zmiany.Niech wracają do tych firm gdzie pracowali wcześniej.

Łucja
@Bobi

A masz jakies propozycje kto móglby ich zastąpić? Bo to nie takie proste

Edyta

Zaaplikuj to się dowiesz. ;p A tak poważnie to może faktycznie tak jak piszesz niestety trafiają się osoby niewystarczające? Mają tu naprawdę aż tak duże wymagania?

Piotr Śliwa

Zatrudniają swoich. Ktoś nie odpowiada i szuka się argumentów, żeby pozbyć się człowieka- wykorzystywanie każdego potknięcia, błędu. (usunięte przez administratora) Uczenie tak, żeby nie nauczyć uzależnione od widzimisie, z łaski, sporadyczne. (usunięte przez administratora) Nowego przyuczanego pracownika traktuje się jak zbędnego, niepotrzebnego, brak dobrej woli do uczenia i przekazywania wiedzy praktycznej, brak motywacji i dobrej woli ze strony brygadzisty, dyrektor nie nadzorował procesu szkolenia. Tak wygląda wydział kolejowy, nikt nie odpowiada a wymaga.

JUD1
@Piotr Śliwa

Nadal zatrudniają swoich niekompetentnych bez wykształcenia i kwalifikacji. Nie mają pojęcia co robią za to dobrze zarabiają.

Piotr Śliwa
@JUD1

Brak organizacji pracy. W szkole zawodowej majster mi zawsze powtarzał „organizacja pracy”. Z tym że inna branża - poligraficzna, ale tam reżim co do porządku, kolejności praktyk, zapisywania, wymogów konkretny. Zresztą co pracodawca to inny człowiek, jeden będzie obłudnie wymagać, czegoś czego nie potrafi nauczyć, inny będzie wyrozumiały i otwarty, nie upokorzy, i do skutku. Bez stresu, a dobrze zorganizowane, ustalone, na papierze, nie tylko słownie. Umiejetność nauki, systematycznego przekazywania wiedzy, utrwalania, wyciągania wniosków z błędów i ich korygowania, a nie trwania w nich i potem aż zaprocentują pozbywania się człowieka. Potem można się wszystkiego wyprzeć, jak to mówią słowo przeciwko słowu… Szczególnie jak klika jest, można mieć racje, i tak człowiekowi będą udowadniać na każdym kroku, że się do czegoś nie nadaje. Rozumiem, że ta opinia kogoś, kto pracował, czy kogoś, kto żarty sobie robi?

Bobi
@JUD1

Szczebel zarządzający ludzie beż kwalifikacji.Praca załatwiona po znajomości a to niestety zbyt mało żeby być kierownikiem.Mierni ale wierni.

@Bobi

Jakie kwalifikacje masz konkretnie na myśli, stwierdzając, że zarządzający ich nie posiadają?

ms Kowalski

Zarobki bardzo przeciętne, chociaż w ogłoszeniach wciąż podają, że oferują "atrakcyjne wynagrodzenie". Chyba ktoś nie wie jakie w Polsce potrafią być wynagrodzenia w zagranicznych firmach. Podają w ogłoszeniach, że oferują kartę multisport, podczas gdy jest to tylko dofinansowanie do multisport-u. Niektórym dyrektorom czy managerom przydałby się kurs kultury nowoczesnego zarządzania i klarownego artykułowania swoich wypowiedzi, ale czego tu wymagać, skoro w tej firmie(usunięte przez administratora)się jeszcze nie skończył.

Leszek
@ms Kowalski

Co to znaczy, że zarobki są bardzo przeciętne mimo ze w ogłoszeniach jest atrakcyjne? Pracowałeś w Porcie Północnym i wiesz jak to wygląda? Oferta pracy różni się znacząco w porównaniu do późniejszego podpisania umowy?

Om
@Leszek

Tzn ze pensja jest uzalezniona od obrotu. Zaladunku wagonow i rozladunku statku i generalnie o ilosci pracy. Praca po 12h swiatek piatek i nd. Deszcz slonce snieg i mroz

@Om

Czyli ile mniej więcej można zarabiać pracując w Porcie Północnym? Skoro jest to praca po 12h, to jak wygląda grafik pracy w firmie?

On
@Karolina

Pensje sa tajemnicą. Jesli sie nic nie zmienilo to praca wyglada tak ze Dzisiaj od 7-19 Jutro od 19-7 Wolne I znowu tak samo Chyba ze wolne dostaniesz itp

@On

Ciekawy schemat, a wyjaśnisz czemu akurat w ten sposób wygląda? Czyli to niezależne od dnia tygodnia?

Agata

Wojtas, jesteś pracownikiem, napisałbyś mi, gdzie Port podaje ogłoszenia o pracę? Ponoć tutaj na ich stronie, ale teraz jest pusto: http://www.port-polnocny.pl/ogloszenia/ I chciałam zapytać, jakie są te wynagrodzenia, rok temu ktoś pisał, że bardzo przeciętne, jak to rozumieć? Przynajmniej wg Ciebie.

ka

A pracodawca dba o bezpieczeństwo podczas wirusa? Odstępy, maski itp ?

Napisałeś, że kierownictwo jest nieogarnięte i nieprzygotowane ale nie napisałeś czy odnosisz się właśnie do dbania o bezpieczeństwo podczas pandemii czy ogólnie. Więc jak to jest? Daj znać.

Radosław

Zarobki zależą w dużym stopniu od nas samych, naszego zaangażowania, ja nie narzekam.

Franek

Może ktoś napisze jaka atmosfera w firmie i jakie zarobki?

Marcin K.

Witam Mam ofertę pracy w Porcie Północnym. Na stanowisko pomocnik maszynisty/maszynista. Mógł by ktoś podpowiedzieć jak wyglada tam praca i zarobki? Zastanawia mnie to ze przyjmują ludzi bez uprawnień. Druga sprawa to dziwne wynagrodzenie stawka godzinowa z jakimś mnożnikiem. Jak wyglada sprawa nadgodzin czy zmuszają?

Może ktoś z Was ma informację czy obecnie szukają pracowników i na jaki dział, stanowisko? Na pewno informacja od Was będzie cenna dla innych osób, które szukają obecnie pracy. Dajcie proszę znać, pamiętajcie, ze każda opinia obecnego pracownika jest cenna. Jakieś pozytywne opinie możecie napisać o Przedsiębiorstwie Przeładunkowo Składowym Port Północny?

zawada

jak można tam dojechać komunikacją miejską?

Gumiś

Chciałem tam aplikować jednak po tych opiniach sądzę, że jest to strzał w kolano.

Marynarz

Firma działa dzięki pracownikom fizycznym, a kadra zarządzająca jest tam poniżej krytyki. Tragedia wisi w powietrzu

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o.
  • Budowniczych Portu Północnego 23
    80-601 Gdańsk
  • NIP: 5830008536 REGON: 190009841 KRS: 0000073870

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o.