Hol-Max Pomoc Drogowa Tomasz Mateusiak

Radziejowice

Opinie o Hol-Max Pomoc Drogowa Tomasz Mateusiak

poszkodowany

CHCIAŁEM UCZULIĆ WSZYSTKICH NA WŁAŚCICIELA FIRMY HOL-MAX CO INNEGO MÓWI NA WYPADKU A JAK CO DO CZEGO MUSIAŁEM ZAPŁACIĆ TYLE ZA HOLOWANIE CO BYM NAPRAWIŁ MÓJ SAMOCHÓD A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE ,WARSZTAT AUTO ZASTĘPCZE I BEZGOTÓWKOWO.NIE POLECAM BAJKOPISARZ .UWAŻAJCIE ZANIM DACIE SIĘ Z HOLOWAĆ LEPIEJ DZWOŃCIE NA ASSISTANCE.

klient

Powiem w skrócie: wezwano mi ta pomoc do kolicji, przyjechał pan który podawał się za pomoc z pzu i oferował bezgotówkowe sciągnięcie do warsztatu(zabitej stodoły)! Przy odbiorze kupa problemów a mianowice: - zazyczono odemnie zwrotu za holowanie( 12 km- 1135zł)- szaleństwo - pan który przedstawial się jako pzu pomoc zmienił zdanie że tak nie mówił PRZESTRZEGAM PRZED FIRMĄ HOL-MAX!!!!OSZUŚCI I ZŁODZIEJE!!!!

Zostaw opinię o Hol-Max Pomoc Drogowa Tomasz Mateusiak - Radziejowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hol-Max Pomoc Drogowa Tomasz Mateusiak