Opinie o Automobile Grzegorz Machalica w Tychy ul. Katowicka 122 A

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Automobile Grzegorz Machalica. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Automobile Grzegorz Machalica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automobile Grzegorz Machalica w Tychy ul. Katowicka 122 A

Jak dlugo myślisz będziesz tak za chuja ludzi robił. Zaplacisz i to niebawem gosciu. Poprostu pojebalo ci się w głowie a za ten piec wóz z łodzi. Co sprzedales.jako sprawny wustawiony a uszkodzony na papierze.ok to czekaj teraz gościa na ten moment. Jak ci przyjedzie pod twój zasrany komis dziupła. GoSC z fakturą. I drugi ci zmierzy twoje gabaryty. Bo mieszkanie ci zafundiwali .Tacy co nie masz nawet o nas pytać .

W.Walecki Nowy wpis

Kupiłem w AUTOMOBILE busa, jestem zadowolony jak z auta tak i z obsługi. Polecam każdemu kto szuka dobrego samochodu.

Zuzanna Nowy wpis
@W.Walecki

Nigdy nie kupowałam tego typu pojazdu. Po Twoim wpisie widzę, że warto iść do Automobile. A obsługa potrafi doradzić w wyborze?

Tymon Nowy wpis

Fajnie, że klienci są zadowoleni, ale to jest akurat wątek dla pracowników żeby mogli podzielić się opinią o pracy.

Michałkowicz

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Rzadko kiedy zdarza się widzieć ludzi, którzy chyba po prostu lubią swoją pracę i robią to dobrze. Ode mnie wielki plus. Pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Automobile Grzegorz Machalica? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Benek

Podpowiecie czy firma w ogóle potrzebuje kogoś do pracy?

Miro

To jest forum pracownicze a uwagi dla firmy nie tu powinny się znaleźć!!

Frank-bud

Duża część komentarzy, opinii mam wrażenie, że jest pisana przez konkurencje a w Tychach trochę tych komisów jest. Zanim odwiedziłem komis poczytałem trochę tych opinii i nie znalazłem niczego takiego o czym ludzie piszą, polecam przyjść i samemu obejrzeć samochody.

Gabriela

Jak wygląda praca w firmie Automobile Grzegorz Machalica? Czy firma w ogóle zatrudnia jakieś osoby do pracy, czy jest to na przykład działalność jednoosobowa? Warto byłoby to doprecyzować na forum. Ze strony klientów pojawiły się niepokojące doniesienia - czy któryś z pracowników może mógłby się do nich odnieść? Zachęcam.

Kupiłem tam już kilka samochodów dostawczych do mojej firmy nie było z nimi żadnych problemów. Bardzo porządny komis, mają bardzo dobre ceny samochodów. Ostatni zakup renault trafic sprawuje się bez zarzutu. Szczerze polecam i Pozdrawiam.

góral

Witam, Ja też nabyłem auto w tym komisie, minęło już pół roku od tego czasu i wszystko jest tak, jak Panowie zapewniali, ale to już dawne dzieje. Mojej znajomej ostatnio także poleciłem "AUTOMOBLE" gdyż mam pozytywną opinię o tym komisie. Na prośbę koleżanki, Panowie pojechali z nią autem do serwisu na sprawdzenie. Po sprawdzeniu transakcja została sfinalizowana. W dalszym ciągu opinia o "AUTOMOBILE" pozytywna.

bmw

Kupywałem tam samochód jakiś czas temu.Właściciel konkretna osoba.Nie ściemniał,jak w większościach komisów o idealnym stanie auta.Przed transakcją zakupu udzielił mi wszelkich informacji o stanie tech.poj. oraz praktycznych porad odnośnie sam.Osobiscie bez zastrzeżeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Automobile Grzegorz Machalica - Tychy

Automobile Grzegorz Machalica