Automobile Grzegorz Machalica

Tychy

Opinie o Automobile Grzegorz Machalica

oszukany kupujący

Nie polecam: kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo i jeszcze więcej ściemy. Auta podpicowane, wady ukryte i brak prawdziwych informacji. Niedopłacone ubezpieczenia i w razie problemu brak kontaktu. Na fakturze unikać wpisu - "nie podlega zwrotowi".

góral

Witam, Ja też nabyłem auto w tym komisie, minęło już pół roku od tego czasu i wszystko jest tak, jak Panowie zapewniali, ale to już dawne dzieje. Mojej znajomej ostatnio także poleciłem "AUTOMOBLE" gdyż mam pozytywną opinię o tym komisie. Na prośbę koleżanki, Panowie pojechali z nią autem do serwisu na sprawdzenie. Po sprawdzeniu transakcja została sfinalizowana. W dalszym ciągu opinia o "AUTOMOBILE" pozytywna.

Klijent

Złodzieje i oszuści sprzedają złomy a nie auta. Kręcą liczniki. zawożą klijenta do lipnego warsztatu na oględziny. A jak chcesz jechać do innego to to odmawiają. Omijajcie zdaleka tą dziuple!!

Klijent

Złodziej i oszust OMIJAJCIE TEN NIBY KOMIS Z DALEKA KRĘCI LICZNIKI W TYŁ ITP.

bmw

Kupywałem tam samochód jakiś czas temu.Właściciel konkretna osoba.Nie ściemniał,jak w większościach komisów o idealnym stanie auta.Przed transakcją zakupu udzielił mi wszelkich informacji o stanie tech.poj. oraz praktycznych porad odnośnie sam.Osobiscie bez zastrzeżeń.

Zostaw opinię o Automobile Grzegorz Machalica - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automobile Grzegorz Machalica