Automobile Grzegorz Machalica

Tychy

Automobile Grzegorz Machalica
0 0

Opinie o Automobile Grzegorz Machalica

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem Automobile Grzegorz Machalica jako pracodawcą?

anonymous

Kupiłem tam już kilka samochodów dostawczych do mojej firmy nie było z nimi żadnych problemów. Bardzo porządny komis, mają bardzo dobre ceny samochodów. Ostatni zakup renault trafic sprawuje się bez zarzutu. Szczerze polecam i Pozdrawiam.

Ocena 0 na 10

30.03.2018 sprzedający to nieuczciwy bezczelny człowiek bez cienia honoru . Nie kupiłem samochodu ponieważ okazało się ze został sprzedany . Zero kontraktu i informacji żebym poprostu zawrócił , a blisko nie miałem . Na miejscu pan okazał się śląska kluska która próbowała mi wmówić ze to moja wina ... nie polecam z całego serca

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Automobile Grzegorz Machalica? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

oszukany kupujący

Nie polecam: kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo i jeszcze więcej ściemy. Auta podpicowane, wady ukryte i brak prawdziwych informacji. Niedopłacone ubezpieczenia i w razie problemu brak kontaktu. Na fakturze unikać wpisu - "nie podlega zwrotowi".

góral

Witam, Ja też nabyłem auto w tym komisie, minęło już pół roku od tego czasu i wszystko jest tak, jak Panowie zapewniali, ale to już dawne dzieje. Mojej znajomej ostatnio także poleciłem "AUTOMOBLE" gdyż mam pozytywną opinię o tym komisie. Na prośbę koleżanki, Panowie pojechali z nią autem do serwisu na sprawdzenie. Po sprawdzeniu transakcja została sfinalizowana. W dalszym ciągu opinia o "AUTOMOBILE" pozytywna.

Klijent

Złodzieje i oszuści sprzedają złomy a nie auta. Kręcą liczniki. zawożą klijenta do lipnego warsztatu na oględziny. A jak chcesz jechać do innego to to odmawiają. Omijajcie zdaleka tą dziuple!!

Klijent

Złodziej i oszust OMIJAJCIE TEN NIBY KOMIS Z DALEKA KRĘCI LICZNIKI W TYŁ ITP.

bmw

Kupywałem tam samochód jakiś czas temu.Właściciel konkretna osoba.Nie ściemniał,jak w większościach komisów o idealnym stanie auta.Przed transakcją zakupu udzielił mi wszelkich informacji o stanie tech.poj. oraz praktycznych porad odnośnie sam.Osobiscie bez zastrzeżeń.

Zostaw opinię o Automobile Grzegorz Machalica - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automobile Grzegorz Machalica