Ratownictwo Drogowe Anhol Agnieszka Kuś

Skwierzyna

Opinie o Ratownictwo Drogowe Anhol Agnieszka Kuś

Bardzo żetelna firma jako pracodawca i jako firma sama w sobie. Polecam

oszukana

UWAGA NA TĄ FIRME TO OSZUŚCI SKASOWALI MNIE 600 PL ZA NAPRAWE AUTA I UJECHAŁAM TYLKO 100 KM I AUTO ZNOWU SIE POPSUŁO A PAN [usunięte przez moderatora] SIE WYPIOŁ NIE POLECAM TEJ FIRMY

Mariusz

Firma bardzo rzetelna...Moja firma korzystała z nich kilkakrotnie i nigdy nie narzekałem...Wszystko fachowo i sprawnie. A to co powyżej napiosane....wszyscy którzy znają tę okolicę widzą do jakich sposobów uciekała się konkurencja, chcąc wyeliminować z rynku firmę Anhol

RADOSŁAW K

Panie [usunięte przez moderatora] i człowieku bez twarzy oszczerstwa jakie piszesz będą skutkowały zgłoszeniem do Prokuratury. W dniu 10.10. 2012 zgłosiła sie do nas osoba, której zaproponowaliście holowanie za 100 zł, jednocześnie kradnąc jej z auta 50 l paliwa. Następna kobieta zgłaszała iż zaproponowaliście jej naprawę pojazdu za 500 zł, w konsekwencji musiała zapłacić 2 tys zł. Oprócz Waszych kłamliwych postów nikt inny na firme Anhol się nie skarżył...Anhol ma nie naganną opinię i nie możecie się nawet z tą firmą równać w 1%. Cały Gorzów wie o Waszych oszóstwach i okradaniu klientów- także POMOC DROGOWA BARYŁA I POMOC DROGOWA MĄDRY jest nacenzurowana przez pomoce drogowe i ludzi z Gorzowa.

oszukany

jako pracodawca to nie wiem ale jako firma świadcząca usługi to naciągacze i oszuści. Lepiej na nich uważać

Zostaw opinię o Ratownictwo Drogowe Anhol Agnieszka Kuś - Skwierzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ratownictwo Drogowe Anhol Agnieszka Kuś