Satellite Dawid Biniaszczyk

NIP: 9372389039 REGON: 240455269

Satellite Dawid Biniaszczyk

Opinie o Satellite Dawid Biniaszczyk

anonymous

potwierdzam firma bardzo nierzetelna oszukuje wysyla sie zaciski odeslane sa na drugi dzien, nawet nie wypiaskowane nie widac sladu ze naprawiane, po odeslaniu reklamacji czeka sie miesiacami, firma nie che wystawiac faktur pod adresem ktory jest do przesylki na ul blekitnej 28 nie ma takiej firmy . znalaclem cos na ul pieknej 10 w bielsku.

xxxx
@anonymous 08.05.2018 12:34

Firma Satellite mieści się jedynie przy Pięknej 10. Tam Dawid Biniaszczyk prowadzi swoją oszukańczą działalność. Sam wielokrotnie widziałem na własne oczy jak "regeneruje" zaciski hamulcowe. Lejąc do nich wd40 i gwałci je prostownikiem tak długo aż się ruszą. Tak wygląda regeneracja zacisków w tej firmie. Zero nowych części i kompletny brak diagnostyki. Więc nic dziwnego że zaciski się psują po kilku kilometrach,. Wielu ludzi dzwoni do niego z pretensjami i reklamacjami ale w jego mniemaniu nie ma czegoś takiego jak gwarancja. To oszust i krętacz. No i klasyczny numer z podawaniem numeru listu przewozowego który nie istnieje. Ale same zaciski to tylko wierzchołek góry. Chłop regeneruje cześci do mercedesa takie jak całe silniki. Silniki są czyste z zewnątrz i pomalowane farbą do kominków jednak w środku znajdziecie. smar z piaskiem, olej z wiórami i całą masę części które są tak zużyte że padną po 10 minutach roboczych silnika. A jeżeli chce ktokolwiek udowodnić lego winę przed sądem to niech przygotuje się na długą bitwę i dowody (zdjęcia, filmy, ekspertyzy) gdyż Dawid Biniaszczyk to wieloletni oszust i nie jedną sprawę w sądzie już wygrał.

ULIK

Ale to jest forum dla pracowników firmy a nie dla klientów. Reklamacje pisze się na adres firmy!!

Przemek

Uwaga prawdopodobnie facet jest (usunięte przez administratora) !!! Wystawia się na Allegro i tam go znalazłem. Rozmawiałem z nim telefonicznie i ustaliłem, że zrobi regenerację kierownicy do Mercedesa 230SL Pagoda. 05.01.2018 wysłałem na wskazany przez niego adres moją zniszczoną kierownicę. Do dnia dzisiejszego nie mogę się doprosić aby oddał ją nawet nie naprawioną. Jutro ponownie spróbuję bo jego pobliżu będzie dwoje moich znajomych - ciekawe czy tym razem będzie na miejscu? Oto mój nr tel. 500 288 411 jeśli ktoś miałby ochotę założyć proces zbiorowy to proszę o kontakt. Jeśli jutro kierownicę odzyskam to oczywiście poinformuję i oficjalnie przeproszę tego kogoś.

Jacek
@Przemek 11.06.2018 16:29

Dzień dobry, czy firma mieści się w Oławie?

olek
@Jacek 28.11.2018 18:27

firma jest w bielsku i nie ma takiej drugiej firmy w polsce

Xxx

Witam , oszust , oddałem auto do naprawy po odebraniu samochodu bylo jeszcze w gorszym stanie niz przed , oprócz tego odebrałem samochód z nieswoimi zderzakaminw okropnym stanie 732 923 220 moj nr telefonu prosze osoby oszukane przez niego o kontakt ze mną w sprawie pozwu zbiorowego. Mam dowody!

XXX

(usunięte przez administratora) !!!! Naprawił silniczek ręcznego, po 3 miesiącach uszkodził się, odesłałem na reklamację, i paczka już do mnie nie wróciła !!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w Satellite Dawid Biniaszczyk? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

anonymous

USzust i kretacz wzial ode mnie 1150zl i przyslal mi zlom - dziurawy blotnik. Sprawa w urzedzie skarbowym i na policji

ADAM

NIE POLECAM ! TO OSZUST ! BIERZE PIENIĄDZE ZA ZACISKI-SILNICZKI HAMULCOWE ZREGENEROWANE NA KLEJ ,SILIKON WSZYSTKO SIĘ PSUJE PO KRÓTKIM CZASIE A PO WYSŁANIU NA REKLAMACJĘ KAŻE ON PŁACIĆ JESZCZE RAZ !

Zostaw opinię o Satellite Dawid Biniaszczyk - Bielsko-Biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Satellite Dawid Biniaszczyk