Satellite Dawid Biniaszczyk

Satellite Dawid Biniaszczyk
1 1

Opinie o Satellite Dawid Biniaszczyk

Przemek

Uwaga prawdopodobnie facet jest (usunięte przez administratora) !!! Wystawia się na Allegro i tam go znalazłem. Rozmawiałem z nim telefonicznie i ustaliłem, że zrobi regenerację kierownicy do Mercedesa 230SL Pagoda. 05.01.2018 wysłałem na wskazany przez niego adres moją zniszczoną kierownicę. Do dnia dzisiejszego nie mogę się doprosić aby oddał ją nawet nie naprawioną. Jutro ponownie spróbuję bo jego pobliżu będzie dwoje moich znajomych - ciekawe czy tym razem będzie na miejscu? Oto mój nr tel. 500 288 411 jeśli ktoś miałby ochotę założyć proces zbiorowy to proszę o kontakt. Jeśli jutro kierownicę odzyskam to oczywiście poinformuję i oficjalnie przeproszę tego kogoś.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w Satellite Dawid Biniaszczyk? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

anonymous

potwierdzam firma bardzo nierzetelna oszukuje wysyla sie zaciski odeslane sa na drugi dzien, nawet nie wypiaskowane nie widac sladu ze naprawiane, po odeslaniu reklamacji czeka sie miesiacami, firma nie che wystawiac faktur pod adresem ktory jest do przesylki na ul blekitnej 28 nie ma takiej firmy . znalaclem cos na ul pieknej 10 w bielsku.

anonymous

USzust i kretacz wzial ode mnie 1150zl i przyslal mi zlom - dziurawy blotnik. Sprawa w urzedzie skarbowym i na policji

ADAM

NIE POLECAM ! TO OSZUST ! BIERZE PIENIĄDZE ZA ZACISKI-SILNICZKI HAMULCOWE ZREGENEROWANE NA KLEJ ,SILIKON WSZYSTKO SIĘ PSUJE PO KRÓTKIM CZASIE A PO WYSŁANIU NA REKLAMACJĘ KAŻE ON PŁACIĆ JESZCZE RAZ !

Zostaw opinię o Satellite Dawid Biniaszczyk - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Satellite Dawid Biniaszczyk