Opinie o Auchan

hjahah

umowa o pracę powinna byc normą, a nadal traktujemy ją jak luksus. Pracownicy hali potrzebni sa także do Krakowa. Czy orientujecie sie ile można zarobić?

ja

stek bzdur pracuje w Auchan Komorniki od 6 lat i nic takiego co wypisują poprzednicy nie ma miejsca Praca jak to praca - raz przyjemniej raz mniej przyjemnie ale niegdy nie pracowałem w firmie gdzie tak uczciwie traktuje sie klienta i pracownika

Oszukani

[usunięte przez moderatora] i nic wiecej wykorzystuja tylko ludzi!

Adam

Wyzysk przez gigantyczne "W". To miejsce to jedna wielka fabryka zysku dla francuzow. Traktowanie pracownika graniczylo z lamaniem podstawowych praw czlowieka, kontrolowanie przerw z odbiciem jak w obozie pracy [w tym i przerw na potrzeby osobiste, z ktorych - o zgrozo - nalezalo sie wytlumaczyc!]. Zenujace miejsce, ktore powinno zniknac z powierzchni pieknych, Poznanskich ziem. Pomijam juz fakt kantowania klienta zawsze i wszedzie i - uwaga - wypiekania spozywcow, w tym paczkow, etc z produktow "ze strat", czyli wysypanych na podloge, rozdartych opakowan, etc. Takie dzialanie bylo tam na porzadku dziennych. Jesli chodzi o place, to byly zenujaco niskie jak na miasto Poznan, zeby nie powiedziec glodowe. Jesli tylko mozecie [i cenicie choc troche wlasne czlowieczenstwo], to unikajcie tego miejsca za wszelka cene. Mowa naturalnie o markecie Auchan - Poznan/Komorniki.

Zostaw opinię o Auchan - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan