Motokom P.H.U.P. Edward Gulin

Opinie o Motokom P.H.U.P. Edward Gulin

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Motokom P.H.U.P. Edward Gulin? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Wiesz jak wyglądają zarobki w Motokom P.H.U.P. Edward Gulin? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

aaaa
@Administrator 22.02.2018 15:57

Niskie to mało powiedziane... Nie chcę tu nikogo oczerniać ale to nie jest dobry pracodawca.

TOM

Szanowni Państwo proszę się zastanowić czy chcecie pracować w tej firmie...

Alex

Firma nie jest godna polecenia

Td

Szkoda słow... Nie nie nie

on

Nie polecam. Nie bede sie rozpisywał. Po prostu nie polecam.

andrzej z

Byłem kilka razy... godnym polecenia jest taki wysoki Pan chyba Jakub sensowny i do rzeczy natomiast dwa razy obsługiwał mnie niższy gość , grubiański nieuprzejmy o mechanikach nie mam zdania były to proste rzeczy ale trwały długo.

Edi

Nie mam dobrej opini. Pracownicy niedoświadczeni... ceny zbyt wysokie. Nie polecam

Edi

Zostaw opinię o Motokom P.H.U.P. Edward Gulin - Włocławek

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motokom P.H.U.P. Edward Gulin