Motokom P.H.U.P. Edward Gulin

Włocławek

Opinie o Motokom P.H.U.P. Edward Gulin

Alex

Firma nie jest godna polecenia

Tomasz

Nie wydają paragonów ktoś musi się tym zająć

Frantz

Prostowanie felgi-drogo ,nie terminowo, brak jakiegokolwiek dokumentu( gwarancji,paragonu ) potwierdzającego wykonanie usługi .

Td

Szkoda słow... Nie nie nie

on

Nie polecam. Nie bede sie rozpisywał. Po prostu nie polecam.

andrzej z

Byłem kilka razy... godnym polecenia jest taki wysoki Pan chyba Jakub sensowny i do rzeczy natomiast dwa razy obsługiwał mnie niższy gość , grubiański nieuprzejmy o mechanikach nie mam zdania były to proste rzeczy ale trwały długo.

Edi

Nie mam dobrej opini. Pracownicy niedoświadczeni... ceny zbyt wysokie. Nie polecam

Edi

Zostaw opinię o Motokom P.H.U.P. Edward Gulin - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motokom P.H.U.P. Edward Gulin