Motoconcept Mechanika Motocyklowa i Części Używane J. Kałużny

Żydowo

Opinie o Motoconcept Mechanika Motocyklowa i Części Używane J. Kałużny

Adam

Zna się na rzeczy, polecam

zen

facet z ogromną wiedzą. Zajebisty koleś.

mark
@zen 19.04.2013, 01:19
facet z ogromną wiedzą. Zajebisty koleś.

popieram

siiizzz

IRA - 2012-10-25 16:30:26 To niedo wiary jak (usunięte przez administratora) ma czelnosc oglaszac sie jako pracodawca !!! Nie jest on wart zaufania ludzi bowiem jest zwyklym oszustem . Oszukal juz wielu i nie ma za grosz honoru wmawiajac ,ze jest niewyplacalny a tu prosze dzialalnosc prowadzi .Ja w imieniu WSZYTKICH wierzycieli przestrzegam-nie robcie z nim interesow bowiem bedziecie miec tylko same problemy .Dokladnie to prawda ,z cala pewnoscia z (usunięte przez administratora) zaden pracodawca nigdy nie bedzie !!!

IRA

Zostaw opinię o Motoconcept Mechanika Motocyklowa i Części Używane J. Kałużny - Żydowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motoconcept Mechanika Motocyklowa i Części Używane J. Kałużny