Vistroli Firma Handlowo-Usługowa Szymon Grabowski

Opinie o Vistroli Firma Handlowo-Usługowa Szymon Grabowski

Zadowolony

skuter
@Zadowolony 05.02.2017 09:11
Fajni ludzie w zespole, wszystko na czas. Jak ktoś się zastanawia to mogę z czystym sumieniem polecić :)...

a gdzie ma siedzibę firma?

rafal
@skuter 10.02.2017 09:26
a gdzie ma siedzibę firma?

w tychach , czechach i berlinie , zalezy o jaki oddział pytasz .

adam

A ja jestem po rozmowie o pracę i jestem naprawdę bardzo miło zaskoczony , rozmowa była rzeczowa i bez owijania w bawełnę . Jeśli będzie tak już w pracy jak podczas rozmowy to będzie OK ale pierwszy wyjazd i powrót wszystko zweryfikuje .

foxtrot100

Szukam pracy jako kierowca B. Czy warto w tej firmie pracować? chodzi o uczciwość pracodawcy.

adam
@foxtrot100 29.02.2016 20:13

Ja pracuję i jest O.K. polecam

roman

Firma w porządku , szef płaci na czas ,nowe auta , polecam , zrezygnowałem tylko z powodów rodzinnych

Zostaw opinię o Vistroli Firma Handlowo-Usługowa Szymon Grabowski - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vistroli Firma Handlowo-Usługowa Szymon Grabowski