Motonet Sklep Motocyklowy Łukasz Kuczyński

Koronowo

Opinie o Motonet Sklep Motocyklowy Łukasz Kuczyński

Andre

Jednym słowem oszuści zamówisz, zapłacisz i zapomnij, że ci wyślą. Dodzwonić też się nie da do nich. Nigdy więcej nic u nich nie kupię i wam też nie radzę .

rozczarowany

Dzis dzwoniłem do Motonetu 18 razy!!!Dzien wczesniej ustalałem godzine o ktorej mam zadzwonic po opisaną część.Nikt nie podnosił słuchawki ani na stacjonarnym ani na komórce..maja jednego pracownika co sprzedaje,pakuje.sprząta,układa na regałach a jak czasu mu starczy to odbierze telefon...obsługa że żal ...e ściska.Jak czytacje tą opinie to wykasujcie sie z NETU pracownicy MOTONETU...

koles

odradzam zakupy w tym sklepie dlugi czas oczekiwania do 2 tyg, zero kontaktu, trzymajcie sie z daleka od tego sklepu

motocyklista

Coś strasznego. odradzam jakikolwiek kontakt z tymi ludzmi. Jest tyle innych uczciwych sprzedawców ze nie warto sobie robic kłopotów z tymi cwaniakami. Wyjadkowo chamscy i bezczelni. Omijajcie ich szerokim łukiem. Lewa w góre !!

koń

Przysłali mi niesprawną żarówkę. Po kilku próbach nawiązania kontaktu spotkałem się z odmowa wyrażoną w wyjątkowo chamski sposób. Odradzam zakupów u tegokmiota. Jest tyle innych sprzedawców których nie chce z nazwy wymieniać aby zachować brako stronniczości.

Klient

Nigdy więcej nie kupię tam nic. Na aukcjach podają 3 numery telefonów , każdy milczy ( dzwoniłem kilkanaście razy) , na paczkę czekalem trzy tygodnie choć pieniadze przelałem kilka minut po zakupie oraz wybrałem paczkę kurierską. Przesyłka dotarła niekompletna , a za spóźnienie dorzucili chiński filterek do paliwa za 1 zl . To jakaś Kpina ! Chyba tylko własciciele/pracownicy wystawiają pozytywne opinie na ich temat...

oszukany

Chyba coś cię blazej powaliło , MOTONET to firma nierzetelna i nieuczciwa . Kurierem wysyłają do tygodnia? Na zwrot kasy czekam już prawie miesiąc. Nie wielkie pieniądze a nie mogę doczekać się zwrotu. O całej sprawie powiadomiłem Policję . Trzykrotnie mailem podałem konto na które ma być zwrot kasy . Na wszystkie maile nawet nie otrzymałem odpowiedzi ( to jest profesjonalna obsługa? ) Kiedy wystawiłem ,,negatywa,, za aukcję internetową , błyskawicznie się do mnie odezwali z....... pretensjami? Czysta wiocha i chamstwo. Niezłym oszołomem trzeba być aby powoływać się na [usunięte przez moderatora] - to jest ......... właściciel tego ,, dziadostwa ,, , no chyba że sam sobie wystawia pozytywne opinie - to się nazywa polski profesjonalizm ?

Zostaw opinię o Motonet Sklep Motocyklowy Łukasz Kuczyński - Koronowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motonet Sklep Motocyklowy Łukasz Kuczyński