Ps Motor F.H.U.P. Emilia Wysocka Serwis Motocykli

Opinie o Ps Motor F.H.U.P. Emilia Wysocka Serwis Motocykli

zły

no ja się z tym nie zgodzę. Powiemtak oni nie naprawiają tylko kolekcjonują motocykle i motorowery nabiorą tego i nic nie robią . Oddałem im peugeota to przez 2 tygodnie sprawdzili tylko kompresję i powiedzieli że jest zatarty :( i mimo że wiedzieli co trzeba zrobić nie zrobiona nic. Po 2 tygodniach stania i zbierania kurzu motor stoi tak jak stał a silnik jak nie chodził tak nie chodzi .Mimo że telefonicznie ustalono mi termin w którym mam go przywieść . Nie Polecam

Paweł

Super zaopatrzony sklep, jak czegoś nie ma jutro z rana dostępne :) Fakt że miejsce sklepu nie ciekawe, ale za drugim razem łatwiej trafić no i warsztat super zaopatrzony i bardzo sprawny. Polecam

Zostaw opinię o Ps Motor F.H.U.P. Emilia Wysocka Serwis Motocykli - Giżycko

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ps Motor F.H.U.P. Emilia Wysocka Serwis Motocykli