MOTODRABIK Andrzej Drabikowski Skutery Motocykle Quady

Kalisz

Opinie o MOTODRABIK Andrzej Drabikowski Skutery Motocykle Quady

jojo

Witam wszystkich i zachęcam do kupna motoru u pana Andrzeja i nie brania pod uwagę komentarza negatywnego bo to stek bzdur zakupionych motocykli od pana Andrzeja posiada moja rodzina aż trzy sztuki i jestem z nich bardziej niż zadowolony serdecznie dziękuję i polecam zakupy u Moto-Drabik !!!!

pakulino

zakupiłem od pana andrzeja skuter i jestem bardzo zadowolony.polecam tę firmę!!! pełny profesjonalizm !!!

M....

pan [usunięte przez moderatora] sprzedał mi i dwóm mojim kolegom rok temu popsute motory osobiscie nie polecam do dzis mamy problemy i mechanicy nie wiedzą co jest śilniki są złozone z innych motocykli mam motor który powinien osiągać prędkość 100 km/h a max to 75 i gazniki wały pokręcone z innych motocykli po przekładane masakra nie polecam radze kupic u kogośinnego dzieki

Zostaw opinię o MOTODRABIK Andrzej Drabikowski Skutery Motocykle Quady - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOTODRABIK Andrzej Drabikowski Skutery Motocykle Quady