Wektum Jakub Kozłowski

Opinie o Wektum Jakub Kozłowski

opolanin

Nie wierzcie w ani jedno słowo. Ten człowiek oszukał ludzi i uciekł za granicę. Trzymajcie się z dala od niego!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Wektum Jakub Kozłowski - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wektum Jakub Kozłowski