Alta-Trans Międzynarodowy Transport i Spedycja Sylwester Wójcik

Żyraków

Opinie o Alta-Trans Międzynarodowy Transport i Spedycja Sylwester Wójcik

niezadowolony

Może ktoś napisze., nie z biura tylko kierowca. Poprostu prawdę o firmie. Być może w porównaniu z tymi obok dobrze wypadają. Co nie znaczy, że nie należy się np poważna nagana lub pochwała.

john

jezdziłem tam rok i w skali 1 do 10 daje im 7

Jorcz

Niepolecam

Tomek

Witam jak tam jest w tej firmie sa przyjecia?

bolek

brak współpracy

TEODOR

wszedzie jest pieknie gdzie nas nie ma, a ja slyszalem ze kierowcy tam maja strajkowac, ale dlaczego to niew wiem, noi ta wlasna dzialalnosc do bani, ale sprzet ladny, podobno nawet naczepe laduja bez butow.

pepe

chłopaki tak ładnie piszecie i się zastanawiam czy to prawda bo widzę że ładne auta mają a ja jestem z tych co bez butów do kabiny wsiadają . czytam i nie wieżę że są poważne firmy gdzie ładne auta mają i kierowcę szanują ja szukam takiej firmy już od prawie 7 lat . ostatnio jak jechałem na węgry to się mało nie rozbiłem bo słabe hamulce miało moje volvo .

Zostaw opinię o Alta-Trans Międzynarodowy Transport i Spedycja Sylwester Wójcik - Żyraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alta-Trans Międzynarodowy Transport i Spedycja Sylwester Wójcik