Oleśnica

Opinie o Zakład Kół Zębatych S.C. Czesław Borkowski Anna Borkowska Andrzej Olszacki Monika Olszacka

szybki

Czesiu jest najlepszy - nikt mu nie podskoczy

ja

Ja również nie polecam. Masakra jedna wielka!!! Dwóch szefów i królowa na włościach. Żona rudego ta to nawet nie wie ja kompa użyć tępa sztuka. Podwyżki obiecane zapomnij. Szkoda tylko ludzi, którzy tam pracują. bo często z racji wieku boją się odejść gdzieś indziej i muszą słuchać wyzwisk, przekleńśtwa całej tej durnowatej rodzinki.

MARKUS

piękne wizje jak szukają kogoś do pracy, a jak przychodzi co do czego to najlepiej z pracy nie wychodzić, a jeśli nawet to być dyspozycyjnym 24h na dobę. Socjalu nie ma, warunki pracy kiepskie, premie marne, stawki godzinowe może i w miarę, ale jak się 250-300 godzin w miesiącu zrobi. Bardzo nerwowa atmosfera przez 2 szefów - nie polecam :)

wojciech b.

Witam, nie polecam, bo bałagan, warunki pracy i płacy kiepskie, a wymagania bardzo duże. Najlepiej tyrać 24 godziny na dobę za najniższą krajową. Jeszcze te premie, których nie ma . . .

PRACOWNIK

Byłem tam ta praca to masakra nic dodać nic ująć takich ludzi jak B powinno się osobno zamykać i nie wypuszczać na światło dzienne.

Straszna nie dyscyplina w tym zakładzie pod każdym względem zaczynając od bezpieczństwa pracy ,higieny, organizacji pracy nawet o narzędzia do wykonywania pracy trzeba się prosić i nie wspominając o wynagrodzeniu a bywało i tak że nawet o papier toaletowy z domu trzeba było przynosić ,po prostu szkoda gadać pierwszy raz się z taką firmą spotkałem o ile można to nazwać firmą wgl. nie polecam nikomu żeby kiedykolwiek w życiu miał do czynienia z taką firmą.

najlepszy

ne przychodzcie do tej pracy nigdy w zyciu . syf i ubustwo. w tej firmie normalni ludzie nie pracuja bo szef to [usunięte przez moderatora]. gosci placi to co na papierze a reszte da ci pod stołem.ciekawi mnie jak on moze tak [usunięte przez moderatora] ludzi i urzad skarbowy .chyba ze urzedowi daje [usunięte przez moderatora]. napewno jest do tego zdolny. a jego zieciu tan rudy [usunięte przez moderatora] to jest dopiero agent. nie placa za nadgodziny nie ma socjalu nie ma nic. jak chcesz miec zdrowe pluca to nie przychodz do tej pracy . prawie cala obrobka skrawaniem jest chlodzona olejem. nie polecam

marek

D.N.O.

Zostaw opinię o Zakład Kół Zębatych S.C. Czesław Borkowski Anna Borkowska Andrzej Olszacki Monika Olszacka - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Kół Zębatych S.C. Czesław Borkowski Anna Borkowska Andrzej Olszacki Monika Olszacka