Top-Trans S.C.Jan Kielar Marcin Bukała

Opinie o Top-Trans S.C.Jan Kielar Marcin Bukała

Reni3120

Najlepsze przewozy jakimi jeżdże to TOP TRANS

nickey

Ja również jestem zadowolony :) Są wypłacalni, zawsze w terminie płacą. Podczas rozmowy szefostwo miłe :) Polecam gorąco firmę top - trans :)

marianna

estem bardzo zadowolona z tej firmy, wszyscy sa bardzo kulturalni i sympatyczni. Pani z obsługi cierpliwa i uprzejma co ułatwia kontakt a kierowcy bardzo pomocni. Polecam

KAMIL

TO NIE SPOLKA :)!! TAM JEST TYLKO 1-den własciciej .Pracuje jestem zadowolony !

MARIA L.

Pan Bukała to wlasciecl innego przewozu !w TOP TRANSIE TEGO Pana nie chcieli bo jego zona na waciki za duzo wydawała . :)

Zostaw opinię o Top-Trans S.C.Jan Kielar Marcin Bukała - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top-Trans S.C.Jan Kielar Marcin Bukała