Oli Bus Przewóz Osób Patrycja Ferdynus

Opinie o Oli Bus Przewóz Osób Patrycja Ferdynus

Klient

Tomek
@Klient 13.07.2017 12:04
Nie polecam! Bus nie przyjechał wogóle. Kazali czekać na siebie całą noc i nie dajechali. To jest kpina!...

To nie my tylko inny przewoźnik który ADHD

Tomek

Nie ma takiej firmy wogole. Jest OLIBUS Tomasz Ferdynus. Dwie negatywne opinie od 2007 roku to na prawdę upokarzajace jest. Ktoś kto ma focha przez telefon o coś co się nieodbylo jeszcze i zamieszcza opinie w internecie to niezły musi być. Pretensje mieć już w sobotę o wyjazd który się dopiero odbędzie w niedziele i wogole drugi raz zamawiać skoro się było nie zadowolonym. Hmmm... Wozimy normalnych ludzi i odmówiłem pacjentowi żeby atmosfery w busie nie psol stałym klientom.

PASAŻER

Ja również NIE POLECAM-gdy wspomniałem o tym ,że jechaliśmy 20 godzin 1300 km(ZRZUCIŁ WINĘ NA KORKI CHOĆ ICH NIE BYŁO BO JECHAŁEM TYM TRANSPORTEM) ,a obiecano mi tego samego dnia przyjazd -to cytuje (nie potrzebuje więcej fochów ,wystarczy ,że żona moje je ma). CHAM-NIE POJMUJE ,ŻE OKŁAMANIE KLIENTA I STWORZENIE PROBLEMÓW W PRACY . ODMÓWIŁ MI DZIEŃ PRZED WYJAZDEM I MIAŁEM PROBLEMY ZNALEŹĆ PRZEWOŹNIKA NA KONIEC WAKACJI I 2 DNI SPÓŹNIENIA DO PRACY. SZOK -ZA DARMO

Szukasz pracy?

Pio

Potwierdzam. Szef to nieprzyjemny cham! !!

olibus

Jezdzimy od 2007 roku. Kogos kto jest tak zawistny i ma chec i czas zeby pisac te bajki bardzo ciezko zadowolic.Liczy sie ile mamy stalych i zadowolonych klijentow. I Tych Pozdrawiam . Szef :-) , a cham dla chamow .

klient2

Dramat!!! umówione godziny przyjazdu i dotarcia do celu są opóźnione od kilku do kilkunastu godzin!!!! reklamacja???? nie da rady złożyć. bo właściciel (szef) jest zwykłym chamem. Nie polecam tej firmy! W dzisiejszych czasach taka obsługa jest nie do zaakceptowania.

Klient

Kiedyś dopóki nie mieli zbyt dużo klientów naprawdę mogłem ich polecić ale na dzień dzisiejszy tragedia. Ludzi traktują jak paczki przewożone z miejsca a do miejsca b. Wieczne opóźnienia typu bo to korek bo to klient zaspal a tak naprawdę poprostu brak rzetelności. Całe szczęście ze konkurencja nie śpi. Na koniec reasumując zanim do nich zadzwonisz zastanów się 100razy i obdzwon innych.

Zostaw opinię o Oli Bus Przewóz Osób Patrycja Ferdynus - Czersk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oli Bus Przewóz Osób Patrycja Ferdynus