F.H.U. Auto-Elektro-Alarm Marcin Kempny

Opinie o F.H.U. Auto-Elektro-Alarm Marcin Kempny

Tweety

Bardzo dobry warsztat elektromechaniczny. Jadę po trasie z Katowic do Jastrzębia i nagle dmuchawa powietrza zaczyna samoczynnie słabnąć i przyśpieszać na zmianę, zapala się kontrolka kontroli trakcji. Widzę, że coś jest nie tak i szukam na szybko w google warsztatu po drodze, Żory-Rowień tuż przy autostradzie. Szybki telefon do warsztatu, opis jak wyżej i od razu instrukcja postępowania: "proszę wyłączyć zbędne światła, radio, ładowarki, nie otwierać elektrycznych szyb, ogólnie ograniczyć pobór prądu - diagnoza telefoniczna padła na ALTERNATOR. Po 10 min. dojechałem do warsztatu na własnych kołach i diagnoza potwierdziła się w 100%. Następnego dnia rano odebrałem gotowy do jazdy samochód, przy okazji skasowali mi bezpłatnie błędy w komputerze i wykonali przegląd akumulatora (o tym, że wymienili żarówkę podświetlającą tablicę nawet nie wspomnieli). Panowie znają się na rzeczy i mają odpowiedni sprzęt, naprawiają alternatory i rozruszniki samodzielnie, nie są montażystami tylko ekspertami w temacie. Aha i co ważne, dostałem pisemną gwarancję na usługę - to rzadkość. Polecam ten w pełni profesjonalny warsztat.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o F.H.U. Auto-Elektro-Alarm Marcin Kempny - Żory

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Auto-Elektro-Alarm Marcin Kempny