Gajan S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Łódź

Opinie o Gajan S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Sławek

Może na oponach się znają... Nie wiem i nie chcę wiedzieć. Nie powinni sie brać za cos czego nie potrafią. Wymiana tulei wahaczy zakończyła się zakupem następnych tulei i jednego wahacza i wymiana w innym zakładzie. Pocięte nowe tulejki i zgięty wahacz, a przy tym próbowano mi wmówić, ze jest dobrze. W innym zakładzie myśleli, ze sam młotkiem je wbijałem. Do tego właściciel chamski. Tu efekty ich pracy: http://forum.omegaklub.eu/showthread.php?t=98823

Zostaw opinię o Gajan S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gajan S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe