Gliwice

Opinie o Zakład Odzysku Napraw i Przetwarzania Sprzętu Elektronicznego i Elektrycznego UTIKO Dariusz Wocka

DADA

POLECAM ZDECYDOWANIE

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Zakład Odzysku Napraw i Przetwarzania Sprzętu Elektronicznego i Elektrycznego UTIKO Dariusz Wocka - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Odzysku Napraw i Przetwarzania Sprzętu Elektronicznego i Elektrycznego UTIKO Dariusz Wocka