Michał Nowy wpis

Czy firma według Was jest dobrze zorganizowana ?

Mateusz Nowy wpis

@p ale to jaki jest powód ze nawet starsze osoby uciekają z firmy ?

Gregor

Nie wpadajcie w panikę, ludzie zmieniają pracę a głównie młodzi nie lubią wiązać się z firmą.

słodkapipka
@Gregor

slodka odpowiedz nie powiem ze nie

uuuu Nowy wpis

Naprawdę tak jest?

P Nowy wpis
@Gregor

Przecież nawet starzy nie chcą pracować

yyyyyy

Znowu jest ogłoszenie na olx że szukają na cnc - co się dzieje :-)

słodkapipka
@yyyyyy

Oj co tam się dzieje Oj ....

never
@słodkapipka

Co jest znowu szukają och ten mmm

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Król życia

System płacowy: Najniższa krajowa na konto. Przez ostatnie pół roku płacona wypłata na raty. Podwyżki są możliwe, ale jednie w postaci kopert raz na miesiąc. System pracy: W Bydgoszczy system od 7 do 15, jedna zmiana. W Inowrocławiu system od 8 do 16, jedna zmiana. Bez weekendów. Nie polecam nadgodzin, nie płacą za wykonaną pracę. Nie ma dodatku na święta, prywatnej służby zdrowia, ubranie robocze kupuje sobie sam pracownik.

nowy

tragedia

fiutek
@nowy

zgadzam sie :-)

Nabuhodonozor
@fiutek

Nie płacą wypłat w terminie, nie regulują zaległości u dostawców. Ogólnie grupa bardzo niekompetentnych osób tam zarządza. Ci którzy coś naprawdę potrafili poodchodzili. Zgadzam się z opinią że tragedia.

Renata
@fiutek

W związku z tym, że podzielasz opinię użytkownika @nowy, napisz proszę konkretnie, jakie elementy pracy w Sema nie spełniają Twoich oczekiwań względem pracodawcy? Podziel się z użytkownikami swoim doświadczeniem zdobytym podczas pracy w tej firmie, a pomożesz innym użytkownikom w wyciąganiu wniosków o niej. A jeśli dodasz kilka słów na temat aktualnych warunków zatrudnienia w tym miejscu, to będzie naprawdę super.

Renata

Na stronie internetowej firmy, można znaleźć informacje, że wyróżnia ją od innych bogate doświadczenie i zespół wysoce wykwalifikowanych pracowników. Czy w związku z tym, Sema dba o Wasz stały rozwój i wzrost Waszych kwalifikacji? Może odbywać się to poprzez szkolenia lub certyfikowane kursy. Warto poruszyć tę kwestię na forum, żeby osoby zastanawiające się nad podjęciem pracy w firmie, miały pełny obraz istniejących możliwości w niej.

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Sema Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Inowrocław oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

c

Firma niepoważna. Zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną osoby z innych województw i nawet nie zadzwonią z informacją zwrotną. Na spotkaniu forma zarobków dla PH na minimalnej krajowej a najlepiej jeszcze na własnej działalności. To świadczy jak jest "cudownie" w SEMA Group.

Sema? hahah

etam pracowałem tam najgorsza firma w Inowrocławiu najniższa krajowa a obiecuje na rozmowie kwalifikacyjnej coś w koperte a wychodzi tylko najniższa krajowa nie wiesz kiedy aaa.. moga Cię zwolnić czyli córeczki właściciela lub zięć

Lott

!

Ostrzegam przed nawet udzialem w rekrutacji w tej firmie, o zatrudnieniu już nie mowiac! Szkoda czasu! Zwykle nie odpowiadam na ogłoszenia, ktore nie zawieraja nawet podstawowej informacji, jak wymagania czy obowiazki, bo to już jest podejrzane. Tym razem zrobiłem inaczej i zaluje. Oferuja pół etatu na 3 miesiące za 600zl netto!!! za naganianie im klientow, przy pracy pewnie w wymiarze 8godzin czyli tak jak się pracuje na pelnym etacie. Nie, to nie żart, to fakt. Argumentuja to tym, ze oni inwestuja w pracownika. Tylko, ze to pracownik na tym traci: traci czas, bo przy takim wynagrodzeniu, ta umowa nie będzie się liczyc potem nawet do zasilku dla bezrobotnych; musi do tego dołożyć, bo za takie pieniadze to nawet student dzis nie przezyje; a po 3 miesiacach mogą mu podziękować i wziąć kolejnego. Taka oferta jest delikatnie mowiac upokarzajaca!!! To mlodziez przy inwentaryzacji czy na promocji wiecej zarabia. To już lepiej zostac na zasilku. Wstydziłbym się taka ‘oferte’ komus złożyć. Jeśli interes nie idzie, nie stac mnie, aby komus zapłacić przynajmniej tej glodowej pensji, czyli najniższej krajowej, to nie zatrudniam, Szanowni Panstwo, to sa podstawy biznesu! Albo proszę samemu za 600zl biegac za klientem. Żadna porządna, szanująca się firma, niezależnie czy jest mala, srednia czy duza, nie wykorzystuje w taki sposób trudnej sytuacji na rynku pracy Mam nadzieje, ze nikt nie przyjmie takiej oferty, bo tylko szanując siebie możemy wymusic na pracodawcy, aby szanowal nas. Niezależnie w jakiej sytuacji jesteście drodzy koledzy i koleżanki, jednego wam nie mogą zabrac – godności – pod warunkiem jednak, ze na to nie pozwolicie. Przyjmując taka oferte, rezygnujecie z tej godności, godzac się na bycie niewolnikiem 21 wieku. Potem nie miejcie pretensji, chyba ze do siebie, ze ten kraj jest nienormalny, bo decydując się na takie warunki, sami się do tego przyczyniacie. Odwagi, wystarczy powiedziec stanowcze ‘Nie’ takim propozycja. Pozdrawiam wszy

invent

potwierdzam, na początku fantastyka, a później na magazynie ledwo najniższe

Opinie negatywna, na rozmowie cuda , samochód służbowy, wyjazdy zagraniczne, a kończysz na magazynie bez umowy, lub z łaską za 1030 netto, totalny brak profesjonalizmu i powagi, byle dalej od naciągaczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sema Sp. z o.o. - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sema Sp. z o.o.