Sema Sp. z o.o.

Inowrocław

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Sema Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sema Sp. z o.o.

c

Firma niepoważna. Zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną osoby z innych województw i nawet nie zadzwonią z informacją zwrotną. Na spotkaniu forma zarobków dla PH na minimalnej krajowej a najlepiej jeszcze na własnej działalności. To świadczy jak jest "cudownie" w SEMA Group.

Sema? hahah

etam pracowałem tam najgorsza firma w Inowrocławiu najniższa krajowa a obiecuje na rozmowie kwalifikacyjnej coś w koperte a wychodzi tylko najniższa krajowa nie wiesz kiedy aaa.. moga Cię zwolnić czyli córeczki właściciela lub zięć

Lott

Firma niepoważna. Zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną osoby z innych województw i nawet nie zadzwonią z informacją zwrotną. Na spotkaniu forma zarobków dla PH na minimalnej krajowej a najlepiej jeszcze na własnej działalności. To świadczy jak jest "cudownie" w SEMA Group.

!

Ostrzegam przed nawet udzialem w rekrutacji w tej firmie, o zatrudnieniu już nie mowiac! Szkoda czasu! Zwykle nie odpowiadam na ogłoszenia, ktore nie zawieraja nawet podstawowej informacji, jak wymagania czy obowiazki, bo to już jest podejrzane. Tym razem zrobiłem inaczej i zaluje. Oferuja pół etatu na 3 miesiące za 600zl netto!!! za naganianie im klientow, przy pracy pewnie w wymiarze 8godzin czyli tak jak się pracuje na pelnym etacie. Nie, to nie żart, to fakt. Argumentuja to tym, ze oni inwestuja w pracownika. Tylko, ze to pracownik na tym traci: traci czas, bo przy takim wynagrodzeniu, ta umowa nie będzie się liczyc potem nawet do zasilku dla bezrobotnych; musi do tego dołożyć, bo za takie pieniadze to nawet student dzis nie przezyje; a po 3 miesiacach mogą mu podziękować i wziąć kolejnego. Taka oferta jest delikatnie mowiac upokarzajaca!!! To mlodziez przy inwentaryzacji czy na promocji wiecej zarabia. To już lepiej zostac na zasilku. Wstydziłbym się taka ‘oferte’ komus złożyć. Jeśli interes nie idzie, nie stac mnie, aby komus zapłacić przynajmniej tej glodowej pensji, czyli najniższej krajowej, to nie zatrudniam, Szanowni Panstwo, to sa podstawy biznesu! Albo proszę samemu za 600zl biegac za klientem. Żadna porządna, szanująca się firma, niezależnie czy jest mala, srednia czy duza, nie wykorzystuje w taki sposób trudnej sytuacji na rynku pracy Mam nadzieje, ze nikt nie przyjmie takiej oferty, bo tylko szanując siebie możemy wymusic na pracodawcy, aby szanowal nas. Niezależnie w jakiej sytuacji jesteście drodzy koledzy i koleżanki, jednego wam nie mogą zabrac – godności – pod warunkiem jednak, ze na to nie pozwolicie. Przyjmując taka oferte, rezygnujecie z tej godności, godzac się na bycie niewolnikiem 21 wieku. Potem nie miejcie pretensji, chyba ze do siebie, ze ten kraj jest nienormalny, bo decydując się na takie warunki, sami się do tego przyczyniacie. Odwagi, wystarczy powiedziec stanowcze ‘Nie’ takim propozycja. Pozdrawiam wszy

invent

potwierdzam, na początku fantastyka, a później na magazynie ledwo najniższe

anonim

Opinie negatywna, na rozmowie cuda , samochód służbowy, wyjazdy zagraniczne, a kończysz na magazynie bez umowy, lub z łaską za 1030 netto, totalny brak profesjonalizmu i powagi, byle dalej od naciągaczy.

Zostaw opinię o Sema Sp. z o.o. - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sema Sp. z o.o.