Szalet Serwis Wynajem Toalet

Opinie o Szalet Serwis Wynajem Toalet

Tychy

Witam, mam pytanie odnośnie pracy Przedstawiciela Handlowego w tej firmie na terenie Śląska? Warto, brać udział w rekrutacji? Jakie są warunki pracy?

Endrju777

Polecam. Pracowałem tam. Ciekawa firma. Robota brudna, ale da się zarobić. Fajni ludzie, można się z nimi dogadać. W porównaniu do innych firm, tam było najlepiej. Teraz nie mają przyjęć. Będę jeszcze próbował.

Zostaw opinię o Szalet Serwis Wynajem Toalet - Tychy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szalet Serwis Wynajem Toalet