Iskra Tartak Anna i Krzysztof Smorawscy

Opinie o Iskra Tartak Anna i Krzysztof Smorawscy

Paweł

Jakiś czas temu też tam pracowałem.Pracować trzeba jak wszędzie ale przynajmniej wypłata jest na czas a jak się człowiek postara to i szef doceni również finansowo.

p.

Pracowałem tam kiedyś - nie za długo. Sprzęt dobry, ale pracownicy dostają nieźle po [usunięte przez moderatora]- zrezygnowałem szybciej niż myślałem. To jest praca dla twardzieli - ja nie dałem rady. Jest ciężko. Nieważne jaka jest pogoda - trzeba się [usunięte przez moderatora] i to jeszcze za śmieszne pieniądze.

Zostaw opinię o Iskra Tartak Anna i Krzysztof Smorawscy - Drołtowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iskra Tartak Anna i Krzysztof Smorawscy