MMASA Mariusz Masa

Bydgoszcz

Opinie o MMASA Mariusz Masa

mmasa

UWAGA! Firma MMasa Mariusz Masa z Bydgoszczy nie płaci faktur za zamówiony towar. Negocjuje odroczony termin płatności i po dostawie kontakt się urywa. Ostrzegam potencjalnych kontrahentów. Z tego co wyżej pisze były pracownik z wypłatami też mają problemy.

tolek

znam [usunięte przez moderatora] miałem z nimi kilka ścięć ale zawsze dochodziliśmy do kompromisu , jedynie co mnie wkurzało u nich w pracy to nigdy nie było kasy na wypłatę zawsze po 10 i wichłaczenie .Praca ogólnie była spoko nie raz z [usunięte przez moderatora] śmigałem do Warszawy Gdańska itp ale godziny pracy jako montażystów masakra...pewnie dla tego MMasa :) pozdrawiam obydwóch[usunięte przez moderatora] tego z Koronowa najbardziej

Zostaw opinię o MMASA Mariusz Masa - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MMASA Mariusz Masa