Rema Bau

Opole

Opinie o Rema Bau

michaaał

no dokładnie, ja tez ich sparwdzałem, ale wydje mi si, ze oni mają po prostu jakieś większe przestoje i to dlatego tak wygląda, nie mam na to niestety innego wytłumaczenia tak naparwde, bo ostatnio to tylko ludzi do sprzedaży szukali, ale to było już dawno.

byly pracownik

a co jesli po 2 miesiacach nie dostaje wyplaty , mimo ze ciezko pracowal. Zastanowcie sie na ta praca, to wielka sciema.

Lipsk

Macie racje,my jestesmy zadowoleni,pracujemy od 6 miesiecy w Lipsku

Opowiadacie bzdury,my / 6 ludzi /pracowalismy prawie dwa lata i wszysko bylo ok.Facet zna sie na robocie i ludziach,placi za robote a nie za obecnosc,jezeli ktos przyjedzie i po tygodniu pracy chce wyplate i strajkuje to nie musi sie dziwic,ze zostal wywalony

Zostaw opinię o Rema Bau - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rema Bau