Nordica Engineering Sp. z o.o.

Pruszcz gdański

Opinie o Nordica Engineering Sp. z o.o.

Val

You cant call the shit as a company, they are wankers i would like to say. And stupid people are still working for them. V

Dziodzio

Uważajcie na tą firmę,wszystko pięknie wygląda na pozór.Dramat zaczyna się dopiero wtedy kiedy czeka się na swoje ciężko zarobione pieniądze.Trzy a nawet cztery miesiące ciągłego wydzwaniania do firmy i upominania się o swoje ,a tu w słuchawce nieodpowiedzialna pani z biura (usunięte przez administratora)

Lelek

Firma zatrudniająca kadre kierowniczą bez doświadczenia. Totalna zlewka pracowników i problemów. Kłamstwo goni kłamstwo i prześcigają się w apsurdalnych pomysłach typu jak ci utrudnić życie lub obciąć z wypłaty pieniądze. Jak zaczniesz pytać o swoje to szantarzują powrotem do domu na własny koszt itp. Brak narzędzi i bezpieczeństwo na ( 0 ) zerowym poziomie, opieka medyczna na własną rękę. (usunięte przez administratora)

bocian

LORD - 2012-12-26 09:19:37 Witam. Chciałbym wszystkich poinformować że firm Nordica z Pruszcza Gdańskiej jest nie poważną firme,na kontrakt jedzie kazdy kto tylko ma paszport a nie wiedze fachowa,firma nie zapewnia ubezpieczenia zdrowotnego za kazda wizyte u lekarza placi sie z wlasnej kieszeni jak i za leki,zatrudniaja meneli,ktorych chyba sciagneli gdzies z ulicy,bydło ktore nie umie sie zachowac,Najwazniejsze jest to ze firma jest nie wyplacalna i dlugo czeka sie aby odebrac swoje pieniadze,teraz w indonezji byl 2 strajk bo firma nie wyplacila pieniedzy na swieta,a pozatym kierownictwo ktore tu rzadzi to siodme wody po kisielu z rodzinki i maja w d..pie ludzi,Projekt menadzer powiedzial ze jak nie macie pieniedzy to posprzedawajcie swoje samochody i rodziny beda mieli wtedy co wlazyc do gara.Ta firma to jedna wielka kpinajestem obecnie w indonezji z tej firmy i faktem jest to co pisze kolega ,mogę tylko dodac ze to ostatni raz kiedy z nimi pojechałem do pracy. (usunięte przez administratora)

LORD

Zostaw opinię o Nordica Engineering Sp. z o.o. - Pruszcz gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordica Engineering Sp. z o.o.