Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w KMK Shiprepair Yard Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Stoczniowiec Nowy wpis

Nie polecam tej firmy 20 zł stawka na początek za godzinę, umowa zlecenie, brak sprzętu do pracy w narzędziowni pustki pytasz o co kolwiek to niema filtry przysługują raz na tydzień ubranie robocze po 4 miesiącach pracy maszyny spawalnicze rozwalone każdy je używa monterzy i spawacze chcesz naprawić maszynę oczywiście nie ma podstawowych rzeczy rolek do podajnika spirali do rączki spawalniczej itd. na hali ciemno brak wystarczającego oświetlenia działa co trzecia czwarta lampa kablówki na hali typowe wielkie 24 voltowe prosisz o małą kablówka która będzie Ci potrzebna do pracy w narzędziowni oczywiście nie ma wogole najlepiej na kolanach do narzędziowni i najlepiej błagać , przerwa na śniadanie trwa tylko 20 min jedząc patrzysz na zegarek żeby Ci czasu starczyło , trzech poganiaczy pilnuje pospieszają jak jest robota a później siedź w domu czekaj na telefon lub robisz tylko po osiem godzin a soboty wolne ogólnie to są tylko wyłącznie moje spostrzeżenia jeżeli ktoś zdecyduje się przyjść do tej firmy to zapraszam to się przekona.pozdrawiam wszystkich stoczniowców

Czy według Was firma KMK Shiprepair Yard Sp. z o.o. dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o KMK Shiprepair Yard Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KMK Shiprepair Yard Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
KMK Shiprepair Yard Sp. z o.o.